• Informacje na temat:

  nowy program woda tvn

Artykuły na temat: nowy program woda tvn
 • Renata Kaczoruk znów zabłyśnie w TVN Style. Kolejny program modelki

  .... Niestety program obejrzało jedynie 19 tysięcy odbiorców, a to niespełna 1/3 fanów Kaczoruk w mediach społecznościowych. Mimo fatalnej oglądalności, Renata dostanie nowy program w kolejnej ramówce(...) ciekawi, dlatego wkrótce zobaczymy ją jako prowadzącą nowy program. Nie możecie się doczekać? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd!

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Renulka Kaczoruk (30 l.) pojawiła się na kanapach "Dzień Dobry TVN", aby zareklamować swój nowy program i... wbić szpilę Gośce Rozenek!

 • Monika Mrozowska: Mama potrafi zaskoczyć

  Czasem łatwiej skoczyć do wody, niż zejść z trampoliny - opowiada Monika Mrozowska, gwiazda nowego show "Celebrity Splash!".

 • Kinga Rusin wygryzła Szulim? Nowe władze TVN są nią zachwycone!

  ...w nowym sezonie poprowadzi nie tylko "Dzień Dobry TVN". Rusin została również gospodynią kultowego programu "Agent", który w przeszłości bił rekordy popularności. Oprócz tego była żona Lisa przypadła do(...) osadził ją w głównym paśmie TVN-u. Tym sposobem "prezesowa" została prowadzącą "Aplauz, Aplauz". Oprócz tego dostała swój program plotkarski, w którym obgadywała inne gwiazdy i prześwietlała im życie...

 • "Efekt Domina": Trudna sytuacja dzieci w Bangladeszu

  Program "Efekt Domina" zwraca uwagę widzów na problemy, z jakimi zmagają się najbardziej pokrzywdzeni przez los ludzie, zarówno w Polsce, jak i na świecie. W niedzielę, 12 kwietnia, na antenie TVN pojawi się pierwszy odcinek drugiej serii.

 • Magda Gessler otwiera restaurację w Londynie

  Wiosną na antenie telewizji TVN pojawi się nowy program z udziałem Magdy Gessler (65 l.). Gwiazda przygotowuje się również do otwarcia kolejnej restauracji, tym razem poza granicami Polski. - Ludzie marnują czas, ja nie - podkreśla Gessler.

 • Edyta Herbuś w spektaklu "Diwa"

  To dla mnie skok na głęboką wodę - mówi Edyta Herbuś o udziale w spektaklu na deskach Teatru Żelaznego. Aktorka gra tam w duodramie "Diwa", w którym partneruje Małgorzacie Bogdańskiej. To pierwsza dramatyczna rola Herbuś, dlatego aktorka jest zdeterminowana, by poruszyć widzów swoją grą.

 • Kuba Wojewódzki znalazł nową wodziankę!

  Kuba Wojewódzki (51 l.) zaprezentował na Facebooku nową pracownicę, która będzie podawała wodę w jego programie.

 • Michał Piróg zatańczy w 'You Can Dance"

  Michał Piróg dotrzyma słowa, które dał w poprzednim odcinku "You Can Dance"! Dawno niewidziany w roli tancerza juror stanie na scenie Polsatu i razem z uczestnikami VIII edycji wystąpi w układzie zbiorowym na otwarcie najbliższej odsłony programu!