• Informacje na temat:

  nowy program z wolińskim i tyszką

Artykuły na temat: nowy program z wolińskim i tyszką
 • Tyszka wściekły: Nie jestem celebrytą

  ...bolało cię, że widzowie TVN za żenujący uznali program "Woli i Tysio na pokładzie", który prowadziłeś z Dawidem Wolińskim? M.T.: - Obok negatywnych opinii, które mnie nie dziwią, bo zawsze znajdzie się ktoś, komu coś się nie podoba, nie brakowało też pozytywnych. Ja osobiście nie uważam, bym źle zdecydował, biorąc udział w tym programie. Czuję, że to nie było złe, ale było prawdziwe. - Druga...

 • Marcin Tyszka: "Tak się wku..., że wyszedłem ze studia"

  W studiu "Dzień Dobry TVN" jurorzy "Top Model" - Dawid Woliński i Marcin Tyszka opowiedzieli o czwartej edycji programu, w której po raz pierwszy udział biorą również mężczyźni.

 • Nowy reality show z Krupą i Korwin-Piotrowską

  ...gwiazdy projektant mody. Już od września na antenie TVN będzie można podziwiać zmagania 13 dziewczyn. W roli prowadzącej program widzowie będą mogli podziwiać piękną Joannę Krupę, modelkę, która na(...) oni wraz z prowadzącą co tydzień zdecydują, która z dziewczyn wypadła najsłabiej i będzie musiała odejść z programu. Dodatkowych atrakcji dostarczą występujący w programie jako opiekunowie i trenerzy...

 • Żadnej pracy się nie boją?

  Duet Marcin Tyszka - Dawid Woliński wraca do TVN. 5 marca zadebiutuje na antenie ich program "Woli & Tysio na pokładzie". Projektant i fotograf skonfrontują się w nim z nietypowymi zadaniami, zdecydowanie odbiegającymi od ich wizerunku.

 • Dawid Woliński o nowej edycji "Top Model"

  Projektant mody Dawid Woliński opowiada o nowej edycji programu "Top Model" - o rywalizacji uczestników, relacjach między modelami i modelkami oraz o przyjaźni, jaka zrodziła się wśród... jurorów.

 • "Top Model 3" wiosną 2013

  Program "Top Model. Zostań modelką" powróci do ramówki stacji TVN wiosną 2013 roku. Po przerwanej w czerwcu produkcji, zdjęcia zostaną wznowione jeszcze pod koniec bieżącego roku.

 • Joanna Krupa oblała się wodą. Czas na Magdę Gessler?

  Joanna Krupa została wytypowana przez Dawida Wolińskiego do splasha, czyli oblania się wodą i opublikowania nagrania na Facebooku. Modelka po wykonaniu zadania nominowała kolejne osoby. Wybrała Marcina Tyszkę oraz Magdę Gessler.

 • Krupa w nowym reality-show

  Od tego programu trudno będzie oderwać wzrok! Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... takie będą uczestniczki nowego reality-show "Top model. Zostań modelką". Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa.

 • Jurorzy o nowej formule "Top Model"

  W nowej serii "Top Model" po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu szansę na 100 tys. zł wygranej i kontrakt z nowojorską agencją mody dostali również mężczyźni. Chłopcy i dziewczęta będą musieli zmierzyć się z wyzwaniami sprawdzającymi ich predyspozycje do zawodu. - To będzie zupełnie nowy program. Chłopcy sprawiają, że jest inaczej - mówią jurorzy.

 • Joanna Krupa wrażliwa na los słoni

  Mało jest bardziej niezwykłych, egzotycznych miejsc niż Indie. Właśnie tam zawitała ekipa "Top Model. Zostań modelką", aby nakręcić odcinki programu.