• Informacje na temat:

  nowy reżyser

Artykuły na temat: nowy reżyser
 • Patryk Vega: Jestem reżyserem pana Boga

  Nowy film Patryka Vegi "Plagi Breslau" ma być jego najbardziej bezkompromisowym dziełem. Grająca główną rolę Małgorzata Kożuchowska pojawia się tam odmieniona. Jest wulgarna, przeklina i w niczym nie przypomina ułożonej Hanki Mostowiak. Sam reżyser przyznaje, że to jego najważniejszy film będący ukoronowaniem niebywałej metamorfozy duchowej.

 • Cezary Żak reżyserem: Twórczo i ostro

  Cezary Żak reżyseruje i występuje w jednej z głównych ról w spektaklu "Złodziej", którego premiera odbędzie się dziś w Teatrze Capitol w Warszawie. W głównych rolach występują ponadto Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Rafał Królikowski oraz Leszek Lichota. Cezary Żak przyznaje, że praca w podwójnej roli była największym wyzwaniem w jego karierze. - Na scenie było bardzo twórczo, ale i ostro - mówi.

 • Kot, Kulig, Pawlikowski i Szyc pozują w Cannes. Uwagę zwraca stabilizator reżysera

  ..."Zimna wojna" - nowy film twórcy oscarowej "Idy" Pawła Pawlikowskiego miał swoją premierę na festiwalu filmowym w Cannes. Była to świetna okazja, by polscy twórcy odwiedzili francuską stolicę kina i zaprezentowali się szerszej publiczności. Przed fotoreporterami reżyser stawił się ze stabilizatorem na nodze. Poruszał się również o kuli.

 • "Ederly": Nowy projekt Piotra Dumały

  We wrześniu rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Piotra Dumały pod tajemniczym tytułem "Ederly". Reżyser jest jednocześnie twórcą scenariusza. W głównej roli zobaczymy Mariusza Bonaszewskiego.

 • "Wirus": Guillermo del Toro reżyserem prologu!

  Wampiry powracają! Za niedługo premiera 2. sezonu serialu "Wirus", a prolog do niego wyreżyseruje sam Guillermo del Toro.

 • "Autorki": Nowy dokument Janusza Mrozowskiego

  Janusz Mrozowski, reżyser znany choćby z takich filmów jak głośne "Więzienne bajery" czy wielokrotnie nagradzana "Trylogia więzienna", wraca ze swoim najnowszym dokumentem - "Autorki".

 • "Nielegalni": Nowy sensacyjny serial szpiegowski Canal+

  ..."Nielegalnych" są wybitni twórcy: reżyser Leszek Dawid ("Jesteś bogiem", "Ki") i operator obrazu Piotr Sobociński jr ("Wołyń"). Teraz do ekipy realizatorskiej dołączają reżyser Jan P. Matuszyński...

 • 106-letni Manoel de Oliveira wprowadza do kin nowy film

  Najstarszy reżyser świata Manoel de Oliveira wprowadza na ekrany portugalskich kin swój najnowszy film - "Starca z Restelo" ("O Velho do Restelo"). Krótkometrażowy obraz będzie mieć premierę w Lizbonie i Porto w czwartek, czyli w dniu 106. urodzin artysty.

 • "Blondynka": Nowy związek

  ...- Uczucie naszej pięknej pani weterynarz do fotografika Krisa Roya (Mariusz Ostrowski) zostanie wystawione na ciężką próbę - zapowiada Mirosław Gronowski, reżyser serialu. Sylwię Kubus czeka więc kolejny życiowy zwrot. Zdradzamy, że tytułowa Blondynka dojdzie do wniosku, że nie warto tkwić w związku, w którym nie czuje się w pełni szczęśliwa i po wielkiej kłótni po prostu go zakończy. Efekt...

 • Jaki jest nowy "Mad Max"? Już wiemy!

  Na festiwalu w Cannes odbył się pokaz jednej z najbardziej oczekiwanych tegorocznych superprodukcji - film "Mad Max: Na drodze gniewu" z Tomem Hardym i Charlize Theron w rolach głównych. Reżyser twierdzi, że zbuntował się przeciwko zalewowi komputerowych efektów specjalnych w hollywoodzkich filmach - chciał, by postapokaliptyczny świat wydawał się widzom jak najbardziej realistyczny. Rezultat

Zdjęcia na temat: nowy reżyser
Wideo na temat: nowy reżyser
 • Reżyser zdradza szczegóły serialu "To nie koniec świata"!

  „To nie koniec świata!” - nowy, telewizyjny hit Polsatu - spodoba się wszystkim kibicom! Główna bohaterka serialu - Anka (w tej roli Karolina Gorczyca) - jest trenerką drużyny piłkarskiej juniorów, a Krystian Wieczorek serialowy Paweł to manager sportowy ze stolicy. Na jeden dzień filmowa ekipa przeniosła się też na Stadion Narodowy w Warszawie. Byliśmy tam z kamerą! Zobaczcie, co o nowym

 • Twórcy "Ona tańczy dla mnie" kręcą nowy klip. Będzie hit?

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zaprosił na plan teledysku do nowego utworu "Moje miasto nigdy nie śpi". Dorota Liszewska, żona muzyka, zdradziła, jak wyglądało ich życie przed sukcesem piosenki "Ona tańczy dla mnie". Tomasz Bulenda, reżyser klipu, dodał natomiast, że "nikt się nie spodziewał, iż na disco polo przyjdzie taki boom".

 • Joanna Opozda kręci nowy film

  , reżysera „Miasta 44”.

Dyskusje na temat: nowy reżyser