• Informacje na temat:

  nowy rozdział

Artykuły na temat: nowy rozdział
 • "Barwy szczęścia": Nowy rozdział...

  Zapraszamy na kolejne, pełne emocji odcinki „Barw szczęścia”… Co zobaczymy na antenie TVP2 w nowym tygodniu?

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • Nowy rozdział

  W kolejnym sezonie kancelarii Florrick/Agos udaje się wyjść z kłopotów finansowych i uniknąć skandalu. Firma zyskuje także nowego wspólnika, Deana Levine-Wilkinsa...

 • Leszek Lichota zamyka swój klub

  Jak zapewnia Leszek Lichota, klub "Wkręt" przy ulicy Chełmskiej w Warszawie to już zamknięty rozdział w jego życiu. Aktor zrezygnował z prowadzenia lokalu położonego w kompleksie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych. Powodem był zbyt wysoki czynsz, jakiego zażądał właściciel obiektu.

 • "Strażacy": Nowy rozdział

  W trzecim odcinku serialu "Strażacy" Adam(Maciej Zakościelny) pozna w końcu kolegów z OSP - z jednostki, w której ma prowadzić szkolenie z ratownictwa wodnego. Czy zdobędzie w Żyrardowie nowych przyjaciół?

 • "Coś za mną chodzi": Zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach

  Chcecie dożyć napisów końcowych, zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach - radził nastolatkom Wes Craven. Na nic zdały się słowa Mistrza. Dwie dekady od premiery "Krzyku" młodzież w horrorach to wciąż gatunek... skazany na wyginięcie. Wchodzący na ekrany w piątek 13 marca "Coś za mną chodzi" wkrótce dopisze w tym temacie nowy, krwawy rozdział.

 • "M jak miłość": Czas na nowy rozdział

  Świat Chodakowskiej legnie w gruzach! Wkrótce będzie musiała uporać się z problemami sercowymi, finansowymi i... mieszkaniowymi. Kto wyciągnie do niej pomocną dłoń i poradzi, jak ma ułożyć sobie życie od nowa?

 • Zamiast Złotego Maanamu - Karolina i Amanci

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Gdy nadciąga burza" zespołu Karolina i Amanci, założonego przez byłych członków Maanamu.

 • "M jak miłość": Nowy rozdział

  W premierowych odcinkach pojawi się aż troje nowych bohaterów – i nie zabraknie emocji! A my zapraszamy na spotkanie z braćmi Zduńskimi. Jak potoczą się ich losy w serialu?

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

Zdjęcia na temat: nowy rozdział
Wideo na temat: nowy rozdział
 • "Mentalista": czas na nowy rozdział (Uwaga, spoilery!)

  Twórcy "Mentalisty" postanowili zamknąć wątek nieuchwytnego mordercy Red Johna i skierować fabułę serialu na nowe tory. Skąd taka decyzja? - Prowadziliśmy ten wątek przez sześć lat; wielu widzów bardzo już chciało się przekonać, jak go rozwiążemy. Dzięki temu możemy również zobaczyć, jak potoczy się życie bohaterów po zakończeniu sprawy Red Johna. Co się z nimi stanie, co ich czeka? - tłumaczy Amanda Righetti, która wciela się w Grace Van Pelt.

 • "Pierwsza miłość": "Teraz jesteśmy kwita"

  Żukowscy rozpoczynają nowy etap w związku. Artur (Łukasz Płoszajski) spotyka się z Tusią, by ostatecznie zamknąć niefortunny rozdział. Nie jest to łatwe spotkanie dla żadnej ze stron… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

 • Nathan Fillion jakiego nie znacie

  wychowujący córkę pisarz dzięki współpracy z Kate odnajduje utraconą wenę twórczą. Jednak prawdziwie nowy rozdział w jego życiu, dopiero się przed nim otwiera... 5. sezon przynosi odpowiedzi, na które

Dyskusje na temat: nowy rozdział