• Informacje na temat:

  nowy schemat

Artykuły na temat: nowy schemat
 • ​"Słodkie życie": Nowy sitcom TVP1

  Bork. - Nagrywamy odcinki pilotażowe na żywo. Odchodzimy od schematu tzw. dogrywania publiczności do gotowego i zmontowanego materiału. W "Słodkim życiu" aktorzy już podczas nagrania wystąpią przed...

 • "Ederly": Nowy projekt Piotra Dumały

  We wrześniu rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Piotra Dumały pod tajemniczym tytułem "Ederly". Reżyser jest jednocześnie twórcą scenariusza. W głównej roli zobaczymy Mariusza Bonaszewskiego.

 • "Dzwony wojny": Nowy serial TVP i BBC na rocznicę I wojny światowej

  ...setną rocznicę I wojny, po prostu - ten scenariusz musiał być inny. Tym, co łączy wszystkie filmy tego gatunku, jest to, że zawsze są jacyś "źli" i jacyś "dobrzy" - ja chciałem od tego schematu odejść(...) cztery miesiące, jak się teraz nie zaciągniemy, to ominie nas cała zabawa. Zapakują cię na łódź i jedziesz do obcego kraju, po drodze poznając mnóstwo nowych kumpli. Ale przeskoczmy parę lat naprzód...

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Porażka Małgorzaty Rozenek?! "Piekielny hotel" z coraz mniejszą widownią!

  Wiele wskazuje na to, że nowy program Małgorzaty Rozenek (36 l.) nie powtórzy sukcesu show Magdy Gessler...

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • "Na dobre i na złe": 600 odcinków i 15 lat wspomnień

  Po serialu sprzed lat nie ma ani śladu, są nowi bohaterowie, nowa czołówka, nowy jest nawet budynek, w którym mieści się szpital. Ale mimo transformacji, widzowie nadal pozostają wierni ekipie leśnogórskich lekarzy i razem z nimi przeżywają ich dramaty osobiste i cierpienia pacjentów.

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • "Pozostawieni": Czy będzie powtórka z rozrywki?

  Mimo, że nowy serial Damona Lindelofa "Pozostawieni" podbił serca widzów, sam twórca nie chce jeszcze odetchnąć z ulgą. Głównym powodem jest obawa, że nowa produkcja HBO może podzielić losy jego innego thrillera - "Lost: Zagubionych".

 • Najlepszy Przekaz W Mieście "Tylko ona": Wcale nie chodzi o dziewczynę

  Finaliści trzeciej edycji "Must Be The Music" w walentynki zaprezentowali teledysk do nowego singla "Tylko ona".

Zdjęcia na temat: nowy schemat
Dyskusje na temat: nowy schemat
 • Re: Nowy serial TVP1: Znad mazurskiego rozlewiska na... Majorkę

  Jaki oklepany schemat... Musi być rozwódka, musi być wyjazd - oryginalność jak nigdy, eh.

 • Re: "M jak miłość": Nowy biznes

  I co? Z każdym nowym sezonem będzie miał nowy biznes, nową laskę i co jeszcze? To już nudne się zrobiło, wałkując w kółko ten sam schemat. No ileż można? Wciąż ubolewam nad tym, że Joasia odeszła z eMki i już nigdy więcej nie będzie z Pawłem. Uwielbiam ich jako parę i jest mi strasznie smutno i przykro. No ale trudno.

 • Re: "Rodzina winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  Widzę, że masz prosty schemat myślenia - Kali być dobry, reszta być zła. Wygodny, bo nie wymaga myślenia, ale rzeczywistość jest trochę bardziej skomplikowana i nie tylko czarna albo biała. Powodzenia, więcej myśli, mniej nienawiści życzę.