• Informacje na temat:

  nowy serial galeria tvp1

Artykuły na temat: nowy serial galeria tvp1
 • Nowy serial zastąpi "Galerię"

  ..."Wszystko przed nami" to tytuł najnowszej produkcji Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki. Serial wcześniej znany był pod roboczymi tytułami "Dobry adres" i "Mały Londyn". Zdjęcia już ruszyły i będą kręcone w Warszawie, Lublinie oraz Mediolanie. Pierwsze odcinki widzowie zobaczą we wrześniu na antenie TVP1. Serial "Wszystko przed nami" wygrał konkurs zorganizowany kilka miesięcy temu przez...

 • Miłość w galerii w nowym serialu

  O miłości w scenerii galerii handlowej opowiada najnowszy serial TVP1 "Galeria". Telewidzowie zobaczą w nim m.in. Grażynę Wolszczak, Julię Pietruchę i Magdę Turczeniewicz. Pierwsze odcinki produkcji będzie można obejrzeć już pod koniec stycznia.

 • Sukces "Galerii"

  Wyemitowany w poniedziałek, 30 stycznia 2012 r., pierwszy odcinek nowego serialu TVP1 "Galeria" spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów.

 • Wojciech Medyński w serialu "Galeria"

  Wojciech Medyński dołącza do obsady trzeciego sezonu popularnego serialu "Galeria" emitowanego w TVP1. Aktor zagra razem z Julią Pietruchą, Rafałem Ciszewskim, Markiem Kalitą, Beatą Kawką i Dariuszem Jakubowskim. Najnowsze odcinki z udziałem Wojciecha Medyńskiego zostaną wyemitowane już w styczniu.

 • Nowy hit?

  Życie w luksusie i walka o przetrwanie. Uczciwa rywalizacja i wredne podchody. To wszystko czeka nas w nowym serialu pt. "Galeria". Czy zostanie on z nami tylko do czerwca, czy też wróci jesienią, zależy od widzów.

 • "Galeria" nie wróci na antenę TVP

  Serial "Galeria"- wbrew wcześniejszym zapowiedziom - nie wrócił w poniedziałek na antenę Jedynki. TVP nie przedłużyła ostatecznie umowy na realizację nowych odcinków. W ramówce miejsce przeznaczone dla tej telenoweli zajął serial "Wszystko przed nami".

 • Serialowa wiosna w Jedynce

  Serialowa wiosna w Jedynce rozpocznie się już 1 marca od emisji "Listy śmierci" - pierwszego z trzynastu nowych odcinków "Komisarza Alexa". Już następnego dnia - 2 marca - na antenie TVP1 pojawią się natomiast "Słodkie życie" (nowość!) i uwielbiane przez widzów "Ranczo", 6 marca na ekrany wróci "Ojciec Mateusz", a od 7 marca śledzić będziemy mogli losy bohaterów 4-odcinkowego amerykańskiego "Ben...

 • TVP1: Wiosenna ramówka

  W nowej ramówce TVP 1 znalazła się telewizyjna premiera sztuki "Miłość na Krymie" Sławomira Mrożka. Na wiosnę Jedynka przygotowała także m.in. nowy sitcom "Słodkie życie" oraz kolejne odcinki "Rancza", "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa".

 • "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  Co jest miarą sukcesu serialu? Liczba widzów, emocje, jakie wywołuje, komentarze, do jakich prowokuje i wreszcie decyzja o jego kontynuacji. W 2014 roku odnotowaliśmy 11 premier polskich produkcji w odcinkach. Siedem z nich to trafy, a cztery - niewypały, które umarły śmiercią naturalną po emisji pierwszego sezonu.

 • "Galerię" ogląda 3,15 mln osób

  W ciągu pierwszego tygodnia od debiutu na antenie "Galerii", nowej telenoweli TVP1, serial oglądało średnio 3,15 mln osób.

Dyskusje na temat: nowy serial galeria tvp1