• Informacje na temat:

  nowy serial tvp wszystko przed nami

Artykuły na temat: nowy serial tvp wszystko przed nami
 • To koniec "Wszystko przed nami"!

  ...​W połowie kwietnia Jedynka kończy emisję serialu Ilony Łepkowskiej "Wszystko przed nami". Produkcja prawdopodobnie nie powróci już na antenę.

 • "Ranczo": Przed nami 100. odcinek!

  Kultowy serial obchodzi mały jubileusz. 27 kwietnia wyemitowany zostanie bowiem 100. odcinek! Fanów na pewno ucieszy informacja, że już latem ruszą zdjęcia do kolejnego, 9. sezonu "Rancza".

 • "Wszystko przed nami" to klapa?

  Nowy serial Ilony Łepkowskiej jesienią tego roku oglądało jedynie 1,53 mln widzów, co dało TVP 1 dopiero czwarte miejsce w rynku. Sprawdź szczegóły!

 • Powstanie serial o komisarzu Maciejewskim

  Serial "Komisarz Maciejewski" oparty na kryminałach lubelskiego pisarza Marcina Wrońskiego zamierza nakręcić Studio Filmowe Kalejdoskop. Scenariusz serialu został już złożony w Telewizji Polskiej. Produkcję dofinansuje samorząd Lublina.

 • "Wszystko przed nami" to klapa?

  Nowy serial Ilony Łepkowskiej ogląda jedynie 1,5 mln widzów. Stacja TVP 1 przegrywa w czasie nadawania telenoweli ze swoimi głównymi konkurentami.

 • Nieznani aktorzy gwiazdami serialu TVP

  - Nie było łatwo skompletować obsadę, ponieważ poszukiwaliśmy dobrych aktorów, którzy chętnie utożsamią się z energicznymi, pełnymi aspiracji ludzi, ale jednocześnie mało znanych - tłumaczy Ilona Łepkowska, producentka nowego serialu TVP "Wszystko przed nami".

 • "Dzwony wojny": Nowy serial TVP i BBC na rocznicę I wojny światowej

  ...im się, że wojna to wspaniała męska przygoda. Trzeba się spieszyć, żeby pod rozwiniętymi sztandarami wkroczyć do wrogich stolic, bo oczywiście wszystko skończy się jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Kto(...) określenie, i stąd tytuł.  Jak Ci się ten serial pisało? - Spędziłem całe godziny w mojej szopie do pisania na tyłach ogrodu, szlochając jak dziecko. Co dla mnie przede wszystkim ważne, to, że...

 • "Galeria" nie wróci na antenę TVP

  Serial "Galeria"- wbrew wcześniejszym zapowiedziom - nie wrócił w poniedziałek na antenę Jedynki. TVP nie przedłużyła ostatecznie umowy na realizację nowych odcinków. W ramówce miejsce przeznaczone dla tej telenoweli zajął serial "Wszystko przed nami".

 • Serial Spielberga w TVP

  ..."Terra Nova", serial przygodowy produkowany m.in. przez Stevena Spielberga, będzie od kwietnia emitowany w telewizyjnej Jedynce. Jest to historia zwyczajnej rodziny, która przenosi się do czasów prehistorycznych w ramach śmiałego eksperymentu, mającego na celu ratowanie ludzkości przed zagładą.

 • Lublin miejscem akcji nowego serialu

  Lublin będzie miejscem akcji nowego serialu TVP "Wszystko przed nami", którego emisję zaplanowano jesienią. W piątek, 13 lipca, ekipa filmowa rozpoczęła kręcenie zdjęć do filmu na lubelskiej Starówce.

Wideo na temat: nowy serial tvp wszystko przed nami
 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2

  Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Wszystko, co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Wyczekiwana przez fanów ostatnia część "Sagi Zmierzch" wyjaśni wszystkie tajemnice i zagadki tej epickiej historii romantycznej, która zadziwiła cały świat. Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampirem. Podczas gdy jej mąż Edward (Robert Pattinson) podziwia jej piękno, szybkość i opanowanie, Bella zaczyna odczuwać...

 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Po sukcesach ostatnich filmów, Woody Allen powraca z nową komedią, w zgodnej opinii widzów i krytyków, najśmieszniejszą od lat: "Co nas kręci, co nas podnieca". W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie - publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla Allena niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od...