• Informacje na temat:

  nowy serial wojenny w tvp

Artykuły na temat: nowy serial wojenny w tvp
 • "Stulecie Winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  Telewizja Polska szykuje na wiosnę 2019 nowy historyczny serial "Stulecie Winnych". Scenarzystką produkcji została sama Ilona Łepkowska!

 • Witold Pyrkosz: Bareja był uroczym człowiekiem

  Po 30 latach serial "Alternatywy 4" przeszedł cyfrową rekonstrukcję i został uzupełniony o sceny wycięte przez cenzurę. Fragmenty nowych "Alternatyw 4" widział już Witold Pyrkosz. "Jestem po prostu oszołomiony" - powiedział serialowy Balcerek.

 • Seriale "Drogi wolności", "Młody Piłsudski" i "Prymas" wkrótce w TVP

  Jacek Kurski, prezes TVP, na specjalnie zorganizowanym spotkaniu prasowym mówił m.in. o stuleciu odzyskania przez Polskę niepodległości, budowaniu tożsamości narodowej serialami, sportem, wielką historią oraz wysoką kulturą na antenach Telewizji Polskiej.

 • Dokument "Polscy ratownicy w Nepalu"

  Trzęsienie ziemi, do którego doszło 25 kwietnia w Nepalu, spowodowało kolosalne zniszczenia. Na pomoc Nepalczykom wyruszyła specjalnie wyszkolona grupa polskich strażaków. O ich pracy opowiada film dokumentalny "Polscy ratownicy w Nepalu", który zostanie wyemitowany w czwartek, 28 maja, na Discovery Channel, a następnie w czerwcu na antenie TVP Info.

 • ​"Ojciec Mateusz": Serial znów wypadł z ramówki!

  Jacek Kurski po raz kolejny wyrzucił z ramówki "Ojca Mateusza". Od premiery 22. sezonu uwielbianego przez widzów serialu minęły już dwa tygodnie, a na emisję wciąż czeka... drugi odcinek opowieści o księdzu Żmigrodzkim (Artur Żmijewski) i jego przyjaciołach z Sandomierza!

 • "Opowieść o "Żegocie": Ostatni film z udziałem prof. Bartoszewskiego

  Film dokumentalny Zofii Kunert "Opowieść o "Żegocie" zostanie zaprezentowany premierowo w TVP1w paśmie "Oto historia". Ostatni film z udziałem prof. Władysława Bartoszewskiego zostanie wyemitowany w dniu jego pogrzebu 4 maja, o godz. 22.10.

 • "Dzwony wojny": Nowy serial TVP i BBC na rocznicę I wojny światowej

  ...scenariusza? - Jednym z moich materiałów wyjściowych był serial dokumentalny pod tytułem "Forgotten Voices" (Zapomniane głosy). To, czym mnie tak zafascynował, był brak wojennych klisz, banałów. To było(...)Epicka opowieść W pierwszym odcinku serialu "Dzwony wojny", poświęconego I wojnie światowej, zobaczymy to dziwne zamroczenie i entuzjazm, jaki ogarnął wtedy całe społeczeństwa. Młodzi mężczyźni...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Jesienne ramówki TVN, TVP i Polsatu, czyli co warto zobaczyć

  Wypadek, śmierć, zagadki kryminalne i sekrety z przeszłości. Co czeka bohaterów lubianych seriali? Jakie seriale zobaczymy jesienią w TV?

 • Obcięli jedną trzecią budżetu!

  TVP chwali się, że pokaże nowy serial wojenny o Polakach, którzy ratowali Żydów. Autorzy serii skarżą się jednak na władze TVP.

Wideo na temat: nowy serial wojenny w tvp
 • Jacek Kurski o wiosennej ramówce TVP

  Seriale historyczne, nowy program poranny "Dzień dobry, Polsko!" oraz program muzyczny "O!Polskie przeboje", który ma wyłonić wykonawców tegorocznego koncertu Debiuty w Opolu - między innymi te(...) prezentacji ramówki TVP na wiosnę 2017 Kurski. Co jakiś czas pojawiają się informację o zdjęciu z anteny kultowych seriali TVP: "Klanu" i "M jak miłość". Jaka jest prawda? - Jeżeli widzowie słyszą, że

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...

Dyskusje na temat: nowy serial wojenny w tvp