• Informacje na temat:

  nowy sezon

Artykuły na temat: nowy sezon
 • "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": Nowy sezon

  ...3 września rozpocznie się emisja piątego już sezonu „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”.

 • "Z Archiwum X": Powstanie nowy sezon kultowego serialu!

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • "Komisarz Alex": Nowy sezon pełen wyzwań i gwiazd!

  W nowym sezonie serialu Alex zostanie gwiazdą telenoweli, Piotr (Krystian Wieczorek) postanowi wyruszyć w podróż po Polsce, a Lucyna (Magdalena Walach) otrze się o śmierć... Sprawdź, co jeszcze czeka bohaterów "Komisarza Aleksa" tej jesieni!

 • Będzie drugi sezon "Tajemnic Laketop"

  Reżyserka Jane Campion pracuje nad drugim sezonem serialu "Tajemnice Laketop" - poinformował serwis Screen Daily.

 • "Korona królów": Nowy sezon od września w TVP

  ...(Wojciech Żołądkowicz), staje się wielkim mężem stanu i dobrym mężem Jadwigi. Przed widzami TVP1 wielkie emocje, a przed bohaterami wyzwania. Nowy sezon "Korony Królów"  łączy dramat z historią(...) "Korony Królów" od września w Jedynce.  Trzeci sezon zapowiada się równie wyjątkowo interesująco. W nowej serii w rolę Jadwigi, która zostaje jedyną kobietą - królem Polski, zaręczonej z księciem...

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Znowu przyjdzie nam się rozstać z bohaterami "Rancza". Następny, dziesiąty już, sezon uwielbianego serialu zobaczymy tradycyjnie po rocznej przerwie. Będziemy tęsknić.

 • "Stranger Things": Nowy zwiastun i plakaty 3. sezonu

  ...mamie Mike'a i Nancy, a także Karen Wheeler. Czy w nowym sezonie ten wątek będzie rozwinięty?(...)Już 4 lipca w serwisie Netfilx pojawi się 3. sezon Stranger Things! Niebawem wielbiciele produkcji będą mogli zobaczyć dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Producenci wiedzą jak podgrzać...

 • Powstanie drugi sezon serialu "Zbrodnia"

  Powstanie drugi sezon serialu kryminalnego "Zbrodnia". Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu, a 3-odcinkowa produkcja pojawi się na kanale AXN jesienią 2015 roku.

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon i jubileusz!

  ...się od tylu lat. Od jakiegoś czasu punkt zwrotny w życiu "Przyjaciółek" ustawiamy również na początku serii. Chcemy, by w dalszej części sezonu widzowie mogli śledzić następstwa tych rewolucyjnych(...) (Marek Bukowski) - zdążyli znaleźć sobie nowe dziewczyny. - Napięcie podkręci fakt, że w życiu kobiety pojawi się ten trzeci - ujawnia producent. Czy to znaczy, że Zuza rozpocznie nowy rozdział...

 • "Sherlock": Tragedia w 4. sezonie

  Mark Gatiss, współtwórca serialu BBC "Sherlock" (i zarazem odtwórca roli brata tytułowego bohatera, Mycrofta) zdradził, że fani produkcji powinni "oczekiwać tragedii" w 4. sezonie show.

Zdjęcia na temat: nowy sezon
Wideo na temat: nowy sezon
Dyskusje na temat: nowy sezon