• Informacje na temat:

  nowy sezon tancerzy

Artykuły na temat: nowy sezon tancerzy
 • Cichopek wyleci z obsady "Tancerzy"?

  Niewykluczone, że nie zobaczymy Kasi Cichopek w nowym sezonie serial u telewizyjnej Dwójki. Nowy kierownik produkcji może mieć zupełnie inną koncepcję granej przez nią postaci.

 • Dużo akcji po wakacjach

  Nowi bohaterowie, intrygi, problemy finansowe i samobójstwo - oto główne wątki, wokół których będzie toczyła się akcja 3. sezonu "Tancerzy". A wszystko to przeplecione muzyką i profesjonalnymi układami choreograficznymi.

 • Nowe twarze

  Jak już informowaliśmy, powstaje właśnie trzecia seria "Tancerzy". Ekipa serialu rozpoczęła pracę na planie we Wrocławiu. Obok znanych widzom bohaterów zobaczymy nowych, też walczących o sławę i szukających miłości.

 • "Na krawędzi": Jesień z gwiazdami Polsatu

  ...nowe twarze m.in.: Walerija Żurawlewa, Kamil Kuroczko, Przemysław Modrzyński, Hanna Żudziewicz oraz Agnieszka Kaczorowska. W czwartki nowy, zaskakujący sezon, nierozłącznych "Przyjaciółek", do(...)Po wiosennej ofercie programowej, która przyniosła Polsatowi tytuł najchętniej oglądanej stacji telewizyjnej sezonu, nadszedł czas na jesienną kontynuację. "Pół roku temu, podczas prezentacji...

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Jesienne nowości Polsatu

  Koniec lata to dla telewizji Polsat pierwszy dzwonek nowej, jesiennej ramówki. I tym razem ogrody warszawskiej Vilii Foksal rozświetliły gwiazdy spod znaku Słońca.

 • "Galeria" wraca na antenę

  Podobno wkrótce Jedynka wyemituje trzeci sezon perypetii pracowników jednego z wrocławskich centrów handlowych. Fani serialu odetchnęli z ulgą.

 • Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".

 • Na czerwonym dywanie MTV

  Tuż przed galą MTV EMA w Monachium (1 listopada) na czerwonym dywanie przed Olympiahalle mieliśmy rewię mody i błyskotliwych wypowiedzi...

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?

Dyskusje na temat: nowy sezon tancerzy