• Informacje na temat:

  nowy student

Artykuły na temat: nowy student
 • "M jak miłość": Nowy kelner

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków już niedługo dołączy 23-letni student krakowskiej PWST Daniel Namiotko, którego zobaczymy w roli nowego kelnera w bistro Kingi. W tajniki zawodu oraz pracy studenta Kubę wprowadzać będzie Agnieszka (Ina Sobala). Chłopak okaże się wyjątkowo pojętnym uczniem. Poza tym zachwyci szefową swoim zmysłem artystycznym, a dokładnie tym, jak udekoruje lokal...

 • "Coś za mną chodzi": Zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach

  Chcecie dożyć napisów końcowych, zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach - radził nastolatkom Wes Craven. Na nic zdały się słowa Mistrza. Dwie dekady od premiery "Krzyku" młodzież w horrorach to wciąż gatunek... skazany na wyginięcie. Wchodzący na ekrany w piątek 13 marca "Coś za mną chodzi" wkrótce dopisze w tym temacie nowy, krwawy rozdział.

 • "Nokaut": Nowy serial komediowy od marca TV4

  ...i nieporadny życiowo student. Pochodzi ze wsi Moskwa, marzy o akceptacji Breżniewa i zwróceniu na siebie uwagi Czarnej. Jest otwarty, chętnie się uczy i stara się nikogo nie urazić, jednak jego częste(...)". Entuzjasta odnowy biologicznej. Człowiek, który jest skupiony na tym, żeby nie tylko coś fajnego powiedzieć i być fajnym, ale jeszcze przy tym fajnie wyglądać. Jest impregnowany na wiedzę. Wzdychają do...

 • "Mali giganci": Zmagania kilkuletnich artystów

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej ramówki telewizji TVN. Wiosną na antenie stacji zobaczymy m.in. program "Mali giganci", show, w którym to dzieci będą prezentować swoje artystyczne talenty.

 • "O mnie się nie martw": Nowy etap

  Na Żelaznej zamieszka nowy lokator – brat Kuby. Ta dwójka nieźle namiesza w życiu rodziny Kaszubów.

 • Epica na Ursynaliach 2015

  Epica, holenderski zespół wykonujący metal symfoniczny to kolejny potwierdzony wykonawca tegorocznej edycji Ursynaliów. Grupa zagra pierwszego dnia imprezy - 29 maja.

 • Anna Popek została wykładowcą akademickim! Nauczy studentów, jak rozmawia się ze zmarłymi?

  ...wykładowcą w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Anka nie byłaby oczywiście sobą, gdyby się tym nie pochwaliła. "7 października – rozpoczęłam nowy rozdział w swoim życiu zawodowym – zostałam wykładowcą(...) prezentować przed kamerą" - oznajmiła. Na koniec dodała, że ma świetnych studentów, bo już wypytali ją, co będzie na egzaminie oraz ile mogą mieć nieobecności! Mamy nadzieję, że młodym adeptom...

 • Tomasz Dolski "One Day in Berlin": Ze skrzypcami po Berlinie

  Na naszych stronach możecie zobaczyć najnowszy teledysk skrzypka Tomasza Dolskiego, finalisty pierwszej edycji "Must Be The Music".

 • "Na Wspólnej": Seks, imprezy i zabawa w dorosłe życie, czyli co słychać w mieszkaniu studentów

  Sandra, Norbert, Bruno, Michel, Eliza i jarek to ekipa, która od tego sezonu nie pozwala widzom na nudę. Co wydarzy się w wątku studentów? Kto trafi za kratki, a kto przeżywać będzie wielkie miłosne rozczarowanie? Sprawdźcie!

 • "Selma": Mija 60 lat od dramatycznych wydarzeń

  60 lat temu w sercu Alabamy rozegrały się dramatyczne wydarzenia, które na zawsze odmieniły oblicze USA. Przebieg amerykańskiej "Krwawej Niedzieli" i jej konsekwencje upamiętnia oscarowa "Selma" - jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku. W kinach od 10 kwietnia.

Zdjęcia na temat: nowy student
Wideo na temat: nowy student
 • "Glory Daze" - nowy serial TBS

  16 listopada stacja TBS wyemituje pierwszy odcinek serialu „Glory Daze”. Będzie to historia czterech studentów pierwszego roku, którzy bardzo wiele spodziewają się po życiu w college’u. Będziecie śledzić ich przygody?

Dyskusje na temat: nowy student
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Nowy/stary romans

  snobstwo. Jako student chodziłem w glanach, flaneli i nie myłem włosuw ani uszuw. Jeśli ktoś pamięta trashową kapelę `Dzikie prymitywne hordy pół-ludzi dobierających się do samicy przy pomocy oszczepu