• Informacje na temat:

  nowy teledysk pink

Artykuły na temat: nowy teledysk pink
 • "Templariusze": "Nie mogłem przepuścić okazji do zagrania w serialu" - rozmawiamy z Tomem Cullenem

  O drugim sezonie "Templariuszy", współpracy z Markiem Hamillem, "Orphan Black", filmie "Pink Wall" i Tatianie Maslany rozmawiamy z odtwórcą roli Landriego, Tomem Cullenem.

 • Recenzja "The Endless River" Pink Floyd: Znajome dźwięki

  Czy "The Endless River" - nowy album Pink Floyd - będzie rysą na wizerunku jednej z największych grup muzycznych wszech czasów czy kolejną "cegłą" budującą jej pozycję? To pytanie muzycznego sezonu.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Calvin Harris & Haim "Pray To God": Modlitwa z siostrami

  Do sieci trafił teledysk do singla "Pray To God", będącego efektem współpracy szkockiego DJ-a Calvina Harrisa z amerykańską grupą Haim.

 • Tune: "Must Be The Music" polecam każdemu! (wywiad z Leszkiem Swobodą)

  Dlaczego (i na jakich warunkach) warto startować w programach typu "talent show" oraz występować w telewizjach śniadaniowych wyjaśnił nam Leszek Swoboda. Basista Tune opowiedział też o drugim albumie swojego zespołu i zdradził czemu, ceniąc Pink Floyd, nie przesłuchał ich nowej płyty.

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Aerosmith: Nowy teledysk

  Jak już informowaliśmy, na nowej płycie kompilacyjnej grupy Aerosmith, zatytułowanej "O, Yeah!-Ultimate Aerosmith Hits", znajdą się dwie nowe piosenki. Do jednej z nich, "Girls Of Summer", muzycy z Bostonu postanowili nakręcić teledysk. Składanka będzie mieć swoją premierę 2 lipca.

 • Pink światowym numerem jeden

  Imponujący wynik amerykańskiej wokalistki Pink w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt na świecie.