• Informacje na temat:

  nowy właściciel

Artykuły na temat: nowy właściciel
 • Nowy właściciel zawiesza jeden z kanałów TVN! Co z pracującymi tam gwiazdami?

  ...miejsce w nowym kanale, który ma wskoczyć na miejsce TVN Meteo Active! "Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, uruchomiony w zeszłym roku kanał TVN Meteo Active spełniał oczekiwania TVN i przyciągał reklamodawców. Planowana zmiana programu ma natomiast uatrakcyjnić i dopasować ofertę polskiego nadawcy do portfolio właściciela, czyli Scripps Network International. Na amerykańskim rynku Scripps jest...

 • Leszek Lichota zamyka swój klub

  Jak zapewnia Leszek Lichota, klub "Wkręt" przy ulicy Chełmskiej w Warszawie to już zamknięty rozdział w jego życiu. Aktor zrezygnował z prowadzenia lokalu położonego w kompleksie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych. Powodem był zbyt wysoki czynsz, jakiego zażądał właściciel obiektu.

 • Powstanie nowy pomnik księżnej Diany. Gdzie zostanie umieszczony?

  Pomnik księżnej Diany, postawiony w siedzibie londyńskiego Harrodsa, wkrótce wróci do Mohammeda Al-Fayeda. W zamian nowy pomnik księżnej stanie w innym miejscu - tuż obok pałacu Kensington.

 • Marta Lipińska i "dziewczyny z Ukrainy"

  14 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu o roboczym tytule "Dziewczyny z Ukrainy". W jednej z głównych ról wystąpi Michałowa z uwielbianego przez widzów "Rancza".

 • "M jak miłość": Nowy mężczyzna w życiu Joasi!

  Wkrótce wielkie zmiany nastąpią w życiu Joasi Chodakowskiej (Barbara Kurdej-Szatan) - zamieszka w domu przy Wietrznej i nawiąże znajomość z nowym sąsiadem Michałem Ostrowskim, w roli którego zobaczymy Pawła Deląga.

 • "Aminata - siła miłości" zastąpi w ramówce TVP1 "Taliankę"

  "Aminata - siła miłości" to nowa serialowa propozycja TVP1 o czarnoskórej dziewczynce z Afryki (Aunjanue Ellis), porwanej przez handlarzy niewolników. Premiera sześcioodcinkowego serialu kostiumowego już 8 maja o godz. 20:25. "Aminata" emitowana będzie w paśmie "Talianki", której ostatni odcinek TVP1 pokaże 1 maja.

 • "Komisarz Alex": Nowy przyjaciel Aleksa

  ...niedawno wyszedł z odwyku, a do picia sprowokował go właściciel kamienicy, w której mieszkała jego ukochana. Dziewczyna pracowała w firmie krawieckiej, gdzie szyła po kryjomu strój ślubny dla siebie i Konrada. Schowała tam ważną umowę, którą odnajdą Alex i Piesek. Będzie z niej wynikało, że Klara może zamieszkiwać w kamienicy do końca życia. Umowa pokrzyżowała plany właściciela, który chce...

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  Takiego gotowania w "Top Chef" jeszcze nie było! W najbliższym odcinku programu, który telewizja Polsat pokaże 5 listopada, uczestnicy będą gotować dla pacjentów jednego z największych, warszawskich szpitali.

 • Iwona Węgrowska: Nowy narzeczony "prowadzi kilka biznesów"

  Iwona Węgrowska (32 l.) podkreśla, że jej nowy ukochany nie jest milionerem!

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

Zdjęcia na temat: nowy właściciel
Wideo na temat: nowy właściciel
Dyskusje na temat: nowy właściciel
 • Re: "Rodzina winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  , uważam ich za najmądrzejszych dziennikarzy obecnie w całym tym telewizyjnym świadku , są w miarę obiektywni , na ile pozwala logika i rozsądek oraz właściciel stacji .

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik została... na lodzie?

  TVN sprzedany, nowy właściciel się nie pier(...) i tnie koszty. W ogóle TVN, jako taki, już nie istnieje. Możemy się spodziewać dalszych redukcji.

 • Re: "Pierwsza miłość": Batalia o dziecko

  i nowy właściciel totalny goło...piec który miał kasę aby go kupić ? albo biedny ojciec żołnierz który być może na mocy ustawy dezubekizacyjnej stracił połowę emerytury i biedaczek z tego nieszczęścia

 • Re: Nowy

  Moim zdaniem ten film nie będzie taki super jak wcześniej. Gdy oglądałam odcinek 32 to (wstyd się przyznać) ale się popłakałam!!!! I do tego Marek i ten tekst: ,, Gdy ta sprawa się skończy spotkaj się ze mną!"(czy jakoś tak) Ja od początku widziałam że coś ich ciągnie do siebie!! Nie wiem jak będzie wyglądał następny sezon.... Ale wiem że nie po raz ostatni właściciel Alexsa zginie... Mam

 • Re: "Pierwsza miłość": Nowy adorator Marysi

  Czekaj, Paweł był pierwszy, po tym był doktor z którym go zdradziła, po tym poznała Huberta a na koniec wykorzystała zakochanego Szymona, to łącznie 4 osoby;) (chociaż być może 5 bo był jeszcze taki właściciel klubu ze striptizem w którym tańczyła.