• Informacje na temat:

  nowy zapach dla mężczyzn

Artykuły na temat: nowy zapach dla mężczyzn
 • Joanna Racewicz: nowy partner jest pilotem!

  ..., żeby zapach nie uciekł - wyznała szczerze w jednym z wywiadów. Po sześciu latach od tych tragicznych wydarzeń gwiazda wydaje się gotowa na ułożenie sobie życia z nowym ukochanym. Na imprezie w Villi(...) znajomy starali się nie okazywać sobie publicznie uczuć, staje się jasne, że tych dwoje łączy coś więcej niż tylko przyjaźń... Tygodnikowi "Na Żywo" udało się dowiedzieć, kim jest nowy mężczyzna w życiu...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Barwy szczęścia

  Justin namawia Patryka do wspólnego wypalenia jointa. Zapach marihuany na klatce schodowej wyczuwa Jaworski i jest gotowy dzwonić na policję. Krystyna,...

 • Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Swoją pierwszą okrągłą rocznicę uczcili kameralną kolacją we dwoje i upominkami. W styczniu minęło 10 lat, odkąd Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko są razem.

 • Nowy facet Ewy Szabatin

  Jest szatańsko przystojny i - jak twierdzi Ewa - bardzo inteligentny. W dzieciństwie wielu uważało, że jest gejem. Pisze opowiadania, jest wrażliwy. Stereotypy dotyczące zachowania mężczyzny wobec kobiety uważa za śmieszne. "Mam nadzieję, że jestem wystarczająco fajny bez dodatków" - mówi. Jako pierwszy zaczepił go Michał Piróg...

 • Rihanna kocha męskie perfumy

  Rok temu Rihanna poszła w ślady wielu innych gwiazd, które do swojego imperium dodały perfumy. Barbadoska piękność nie zamierza jednak poprzestać na kobiecym zapachu Rebl Fleur. Piosenkarka ma w planach wydanie nowych perfum, tym razem z myślą o mężczyznach.

 • Majdan promuje swoje perfumy

  ..."Mam nadzieję, że spodobają się one mężczyznom i pozwolą im poznać wiele pięknych kobiet" - mówi były mąż Dody.

 • Boi się recenzji mężczyzny

  Jan Jakub Kolski - reżyser, scenarzysta i producent m.in. ciepło przyjętego "Jasminum" - opowiada o miłości, cierpieniu, a także o swoim nowym filmie "Afonia i pszczoły", który wchodzi na ekrany kin w najbliższy piątek, 5 czerwca.

 • Małgorzata Rozenek pęka z dumy! Radek został prezesem!

  ...zajmować się produkcją kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. "Radosław Majdan oraz Adam Kaczyński pełnią rolę projektodawców, którzy zajmą się rozwojem przedsięwzięcia i przygotowaniem kolejnych produktów pod marką Vabun. Jeszcze w tym roku pojawi się co najmniej jeden nowy zapach oraz zestaw kosmetyków dedykowany dla mężczyzn" - czytamy w komunikacie. Prezesowej Małgorzacie serdecznie gratulujemy!

 • Julia Roberts: Zapach kobiety

  Gwiazda filmu "Pretty Woman" Julia Roberts wyznała, że odpowiednio dobrane perfumy wzmacniają jej poczucie pewności siebie. Aktorka zwraca ponadto szczególną uwagę na flakon, w którym zamknięty jest zapach.