• Informacje na temat:

  nowy związek

Artykuły na temat: nowy związek
 • Beata Tadla promienieje! Nowy związek kwitnie!

  ...pojawił się tajemniczy mężczyzna, który z biegiem czasu okazał się biznesmenem. Nowy związek Beaty ujrzał światło dziennie na początku listopada 2018 roku i trwa w najlepsze do dziś.  Na profilach...

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Małgorzata Foremniak otwarta na nowy związek!

  Małgorzata Foremniak (52 l.) powtarza, że choć nie ma partnera, to nie jest sama. Jak się okazuje, wcale jednak nie traci nadziei, że znów się zakocha.

 • Kamilla Baar: Konflikty warto rozwiązywać w łóżku

  Kamilla Baar zdradziła swoją receptę na udany związek. "Napięcia, konflikty warto rozwiązywać... w łóżku" - oświadczyła gwiazda serialu "Na krawędzi".

 • Ewelina Lisowska potwierdza nowy związek!

  ...zamieścił ich wspólne zdjęcie z wyprawy. Nowy partner gwiazdy to kierowca rajdowy o imieniu Alex. Ładna z nich para? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Recenzja Tune "Identity": Nadal intrygują

  Ani sukces w "Must Be The Music", ani zamieszanie wokół prywatnych spraw wokalisty Kuby Krupskiego (media szeroko komentowały jego związek z byłą żoną Macieja Stuhra) na formę Tune nie wpłynęły. Zespół zachował alternatywny charakter i nagrał atrakcyjny album.

 • Katarzyna Figura gotowa na nowy związek!

  .... Po licznych miłosnych rozczarowaniach, aktorka jest ostrożna z zawieraniem nowych znajomości, ale czuje się gotowa na głębszy związek. Chciałaby, aby w jej życiu pojawił się mężczyzna, ktoś z kim...

 • W przyszłym tygodniu PIP rozpocznie kontrolę w TVN

  W przyszłym tygodniu Państwowa Inspekcja Pracy rozpocznie kontrolę w TVN - poinformowała rzeczniczka PIP Danuta Rutkowska. Jak wyjaśniła, kontrola ma związek z informacjami mediów nt. przypadków molestowania seksualnego. PIP zawsze reaguje na takie doniesienia - zapewniła Rutkowska

 • "Blondynka": Nowy związek

  Wielkie zmiany nastąpią w życiu sercowym Sylwii Kubus (Joanna Moro) w czwartej serii „Blondynki”, która trafi na antenę TVP1 w grudniu 2015 roku.

 • "Strażacy" spodobają się widzom?

  Walka z żywiołem o ludzkie życie, konflikty, sercowe rozterki i ulubieńcy telewidzów w głównych rolach. Nowy serial Jedynki - "Strażacy" - otwiera sezon premier.

Zdjęcia na temat: nowy związek
Wideo na temat: nowy związek
 • Marta Wierzbicka komentuje swój nowy związek!

  Od kiedy Marta Wierzbicka (24 l.) przestała się spotykać ze swoim narzeczonym, prasa rozpisuje się o jej nowych związkach. Ostatnio media sugerowały, że nowym partnerem aktorki jest Błażej Baar. "Błażej jest moim dobrym kumplem" - Wierzbicka skomentowała sprawę w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon od 3 marca

  Pierwszy odcinek najnowszej, siódmej serii „Przyjaciółek” otwiera scena, w której przerażona Zuza (Anita Sokołowska) zjawia się w szpitalu. Okazuje się, że Jerzy (Mariusz Bonaszewski) nie odniósł poważnych obrażeń w wyniku wypadku. Czy ta para ma jeszcze szansę na związek?W życiu uczuciowym , jak zwykle będzie sporo zamieszania! Kto stanie u jej boku? Może będzie to Jasiek (Marek Bukowski

 • Tomasz Oświeciński spędzi święta i Nowy Rok z córką. Co z narzeczoną?

  kocha swoją córkę. Zdradził, że to właśnie z nią spędzi święta i noc sylwestrową. Nowy Rok powitają na stoku. Co ciekawe, wyjadą tylko we dwoje. Gdy dziennikarka spytała mężczyznę, czy wybierze się z nimi jego narzeczona, nieco się zmieszał i dał do zrozumienia, że nie. „Jest za granicą. Wyjechała” – powiedział. Czyżby to oznaczało, że ich związek przechodzi kryzys? Partnerka Oświecińskiego

Dyskusje na temat: nowy związek