• Informacje na temat:

  o dlaczego się maluje

Artykuły na temat: o dlaczego się maluje
 • "BrzydUla": Metamorfozy, czyli jak i dlaczego zmienił się wygląd znanych serialowych postaci

  Zmieniamy się całe życie. Nie tylko z biegiem lat, ale też pod wpływem doświadczeń. Wygląd mówi wiele o przeżywanych radościach i smutkach, sukcesach i porażkach - dotyczy to zarówno realnych ludzi, jak i postaci ze szklanego ekranu.

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • "Klan": Justyna Sieńczyłło dużo śpi i pije kozie mleko. Dlaczego?

  ...- Na nic się zdadzą drogie kosmetyki i skomplikowane zabiegi pielęgnacyjne, jeśli kobieta jest zmęczona i niewyspana - twierdzi Justyna Sieńczyłło, dodając, że sen jest najlepszą... kosmetyczką, a zdrowy tryb życia najlepszym "utrwalaczem" urody i młodości. - Kobieta, która sypia krótko i nieregularnie, a do tego pali papierosy i niewłaściwie się odżywia, nigdy nie będzie wyglądać świeżo...

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Emil Karewicz nie przepada za polskimi serialami. Dlaczego?

  Emil Karewicz, czyli niezapomniany Hermann Brunner ze "Stawki większej niż życie", zawsze chętnie przyjmował propozycje ról w serialach. Prywatnie jednak w ogóle ich nie ogląda! Wiemy, dlaczego...

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Ilona Wrońska cieszy się, że jej dzieci nie chodzą do szkoły: W końcu mają czas na swoje pasje

  Rok temu jej decyzja wzbudziła spore zamieszanie. Ilona Wrońska (41 l.) po 15 latach odeszła z serialu "Na Wspólnej" i zerwała z wizerunkiem Kingi Brzozowskiej. Ciemne włosy zastąpiła jasnym blondem i zaczęła nowy etap w życiu, które wiedzie u boku aktora Leszka Lichoty (41). "Rewii" opowiada, dlaczego woli być blondynką i z jakiego powodu ich dzieci Natasza (13 l.) i Kajetan (11 l.) nie chodzą...

 • Po co im "SuperSTARcie"?

  Reni Jusis, Kasia Wilk i Ramona Rey opowiadają, dlaczego zdecydowały się na rywalizowanie ze sobą w "SuperSTARciu". Gwiazdy zawalczą o tytuł najbardziej wszechstronnego artysty.

 • Meghan Markle przyniesie wstyd rodzinie królewskiej w święta?! Robi się nerwowo!

  Te święta miały być naprawdę wyjątkowe dla Meghan Markle (37 l.). Jest szczęśliwą mężatką, właśnie spodziewa się pierwszego dziecka i nic nie powinno teraz zakłócić jej spokoju i szczęścia. Jednak wszystko wskazuje na to, że podczas świętowania może dojść do prawdziwego skandalu na królewskim dworze.

 • Dorota Kwiatkowska-Rae: W końcu grałam kurtyzanę...

  Podziwialiśmy ją w "Thais" i "Widziadle". Była na ustach wszystkich. Jak potoczyły się dalsze losy Doroty Kwiatkowskiej?

Zdjęcia na temat: o dlaczego się maluje
Wideo na temat: o dlaczego się maluje
 • Arciuch nie lubi się malować

  Aktorka zdradziła, jakie kolory w makijażu lubi najbardziej, jaki ma stosunek do trendów i dlaczego czasami się nie maluje.

Dyskusje na temat: o dlaczego się maluje
 • Re: "Zawsze warto": Ich związek nazywano... mezaliansem stulecia!

  Wygląda bardzo przejrzale . Mimo ciekawej urody . Dlaczego? Podobno na kobiecej twarzy maluje się też rozwiązłość ..

 • Re: ​"Ranczo": Mroczne tajemnice Danuty Szaflarskiej wychodzą na jaw...

  Tusk zostając premierem dostał rządową 200 metrową willę w Warszawie obok Łazienek dlaczego więc nie mieszka w niej tylko lata wte i wewte do Gdańska? Nie pomieści się z żoną w takim metrażu? Na 200 metrach mógłby nawet w piłkę zagrać , bo bardzo lubi kopać. A może klimat warszawski mu nie służy? Jeżeli tak, to niech spada na wybrzeże i maluje kominy, a nie udaje polityka. Taki z niego "fachowiec

 • Re: "Singielka": Dominika Gwit kończy 28 lat!

  dlaczego robia z tego wielkie hallo? dobra przytyła ale czy musi się tak uzewnętrzniać? w tv? ksiązkę napisała o tym ze mniej jadła? jeju.... masakra jakimi bzdetami nas karmią w tv i na necie!!!! a tak poza tym uwazam, że dziewczyna pomimo tuszy jest oki z wyglądu... TYLKO NIE ROZUMIEM czemu nie ubiera sie i nie maluje jak dwudziestolatka? żeby naturalnie wyglądać? PRZECIEŻ NA TYCH ZDJĘCIACH