• Informacje na temat:

  o h2o

Artykuły na temat: o h2o
 • "Blondynka": Andrzej Grabowski będzie grał o kulach

  .... - W różnych notatkach o sobie w internecie czytam, że właśnie mam zagrać w filmie "H2O". Nie mam zielonego pojęcia, o co tu chodzi. Wiem, że kiedyś ktoś mi proponował taki film, zgodziłem się, ale to nie...

 • Cam'ron postrzelony

  Raper Cam'ron wypoczywa obecnie w domu po tym, jak w nocy z niedzieli na poniedziałek (23-24 października) został postrzelony przez mężczyzn, którzy chcieli uprowadzić samochód artysty.

 • KFF: Jak zwykle Koszałka i Wolski

  Po dwa filmy prezentują w tym roku w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego dwaj miejscowi twórcy: Marcin Koszałka i Tomasz Wolski. Powoli zaczyna się to stawać "nową, świecką tradycją".

 • Gwiazdy na Dzień Flagi Polskiej

  2 maja na Rynku Starego Miasta we Wrocławiu odbędzie się wielki koncert "Dwa Kolory", zorganizowany z okazji Dnia Flagi Polskiej. Wezmą w nim udział czołowe gwiazdy polskiej piosenki, m.in. Kayah, Lady Pank, Stanisław Soyka, Szymon Wydra i Ania Dąbrowska. Impreza ma podkreślać polską tożsamość narodową w tak ważnym historycznie momencie, jakim jest nasze wejście do Unii Europejskiej.

 • Podpatrywanie świata

  Widzom Janusz Gajos znany jest przede wszystkim jako wybitny aktor filmowy i teatralny. Nie wszyscy wiedzą jednak, że jest też... bardzo zdolnym fotografem. Portretuje ludzi związanych z jego pracą, dokumentuje życie teatru i krajobrazy.

 • Najlepsze filmy zobaczycie w Krakowie

  W sobotę, 10 lipca rozpoczyna się 6-dniowa replika 50. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Krakowskie Kino Pod Baranami pokaże 18 tytułów, które poruszyły jurorów i widzów podczas jubileuszowej edycji najstarszego polskiego festiwalu filmowego.

 • Andrzej Grabowski wraca na plan "Blondynki"

  Andrzej Grabowski już niedługo wraca na plan zdjęciowy trzeciego sezonu serialu "Blondynka". Wcześniej jednak czeka go druga już operacja biodra. W serialu aktor pojawi się więc o kulach. W 2010 roku Grabowskiemu wszczepiono endoprotezę.

 • Przesłuchujemy CF98!

  Z okazji wydania nowej płyty zatytułowanej po prostu "13" muzycy krakowskiej formacji CF98 opowiadają INTERIA.PL o płytach, które najmocniej wpłynęły na brzmienie ich zespołu.

 • Method Man & Redman: Dzięki za towar, który nigdy się nie znudzi

  - Nie jestem raperem, jestem MC. Kontroluję publiczność - rzucił ze sceny Redman. I rzeczywiście wraz z Method Manem byli w Stodole absolutnymi Mistrzami Ceremonii. Podczas kapitalnego koncertu Polacy jedli im z ręki.

 • KFF: Cały świat w Krakowie

  Selekcjonerzy 50. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, jednej z najstarszych europejskich imprez filmowych, zakończyli pracę i poznaliśmy listę tytułów zakwalifikowanych do konkursów jubileuszowej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach 31 maja - 6 czerwca.

Wideo na temat: o h2o
Dyskusje na temat: o h2o
 • Re: ​"Ranczo": Violetta Arlak skarży się na swój... biust!

  Nawet natura na tym swiecie nie jest sprawiedliwa..... Jednym daje za duzo, innym za malo.

 • Re: "Na Wspólnej": Sandra w łóżku z oszustem!

  powinien ja tak dobrze puknac jak glupia..

 • Re: Aspirant Mikołaj Białach...

  Dziś miałem okazję poznac osobiście Pana Mariusza (M. Białach)i jego parterkę filmową podczas kręcenia kolejnego odcinka serialu.Chwilę porozmawialiśmy,super sympatyczny gość. Taki sam jak w filmie.Równiez jego partnerka filmowa,to samo,sympatyczna,miła,rozmawiali ze mna jak normalni ludzie a nie gwiazdorzy z H2O sodową w głowie. Pozdrawiam Państwa serdecznie.

 • Re: Grzech Fatmagül

  Też mam wrażenie, że Kerim tylko beczy. Mustafa tez ostatnio coś często roni łzy. Już wiemy kto zasila Bosfor hektolitrami H2O:-) O Fatmagul już pisałam, więc nie będę się powtarzać :-) Mam tylko taką cichą nadzieję, że wreszcie Kerim się ogarnie- jako główny bohater mógłby świecić przykładem:-) Tak na marginesie, to z przedstawicieli męskiego grona lubię Reszata :-) Zaraz pewnie posypia się

 • Re: Marta Nieradkieiwcz (Julia Zwoleńska)

  No właśnie. Bardzo dobrze, że aktorka odpuściła sobie taką pracę. Dla młodej, zdolnej przecież aktorki dłuższe goszczenie w tej produkcji to aktorskie samobójstwo. Bardzo dobrze, że jest gotowa na inne aktorskie wyzwania i z tego co wiem - realizuje je. Brawo!

 • Re: "To już jest koniec..."

  Tez to lubie,ale wole H2o...

 • Re: "Nie ty pierwsza"

  do piszącego scenariusz , chłopie / kobito , więcej finezji ,te ostatnie odcinki to uwalone na siłę , takiego knota nawet dobry aktor nie pociągnie , raz na tydzień jakis iwent , a potem kręci się wokół tego glut bez akcji i składu .Mam nadzieję że przed wigilią skończy się ten serial ,w innym przypadku rezygnuje . I już tak na marginesie , widać którzy aktorzy biorą udział jeszcze w innych przedsięwzięciach, znikają na dłuższą chwilę , o Musze nie wspomnę , Braciak ,Stelmaszyk,Socha ,ta...

 • Re: Pożegnanie z Moniką

  ach te baby - niby ten sagowski taki zaradny facet bo i preziem jest i firmę ma , a gra takiego jakby mu jaja urwało , kręcą nim te baby jak cygan tobołkiem , miota sie po salonach dużo sapie , SCENARZYŚCI RATUJCIE GO -jego rolę

 • Re: Jak dwie krople wody

  W każdym serialu upychają bliźniaków, nawet jak różnią się od siebie wzrostem o głowę , tak jak to jest w KLANIE. Prawdopodobnie serial bez nich miałby niższą oglądalność. To jest chore. Wszyscy jadą na tak ORYGINALNYM pomyśle i nikt nie zauważył, że nie jest pierwszy!