• Informacje na temat:

  o polskich gwiazdach

Artykuły na temat: o polskich gwiazdach
 • Polskie gwiazdy wyrzucone z ośrodka. Anita Włodarczyk wydała oświadczenie!

  Z amerykańskiego ośrodka w Chula Vista wyrzuconych zostało siedmioro polskich sportowców. Powodem był alkohol. Anita Włodarczyk (31 l.) już wydała oświadczenie w tej sprawie.

 • Polskie gwiazdy gratulują siatkarzom

  Niedzielne (21 września) zwycięstwo polskich siatkarzy w finale mistrzostw świata nie pozostało bez echa w muzycznym show-biznesie - choć nie wszyscy mogli sobie pozwolić na obejrzenie spotkania.

 • Jeannette Kalyta: Ulubiona położna polskich gwiazd!

  Jeannette Kalyta to prawdziwa gwiazda wśród położnych, choć polskie społeczeństwo poznało ją dopiero dzięki reklamom radiowym, w których "polecała" pewien lek. Nadawcy emitowali ten spot z taką częstotliwością, że po pewnym czasie wielu Polaków mogło się czuć nieco zirytowanych jej głosem. Nie zmienia to jednak faktu, że słynna położna to prawdziwy ekspert w swoim fachu. Do tej pory odebrała kilka tysięcy porodów. Zaufały jej także polskie gwiazdy. Niedawno odbierała poród dziecka Natalii...

 • Gwiazda "Jesteś Bogiem" polskim "Szakalem"

  Najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów - Jacka Bromskiego to wnikliwe spojrzenie na "rzeczywistość, w której dobro się nie liczy, a w której zło stało się punktem odniesienia".

 • Gwiazdy kibicują polskiej drużynie na Euro!

  Jak się okazuje gwiazdy seriali to także wielcy fani piłki nożnej. Jedne wybrały kibicowanie w domowym zaciszu, inne udały się do pubów, a najwięksi szczęśliwcy kupili bilety i dawali czadu na stadionie! Przed meczem z Niemcami zobaczcie, kto z pewnością będzie wspierał naszą reprezentację!

 • Gwiazdy kina w polskim zajeździe

  Scarlett Johansson, George Clooney i Bill Murray to tylko niektórzy goście zajazdu w miasteczku Palisades - tuż koło Nowego Jorku. Właścicielką zabytkowego obiektu jest polska dziennikarka.

 • Kurdej Szatan zbulwersowana weselem polskiej gwiazdy!

  Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) zdradziła szokujące kulisy imprezy weselnej "znanego kogoś". Gościom wypada chyba współczuć...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  ...przygodę z "Ranczem" - jednym z najpopularniejszych polskich seriali, który w każdą niedzielę śledzi blisko 7 mln widzów. "Powoli żegnam się z Kazimierą, bo kolejna seria 'Rancza', która będzie kręcona...

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

Zdjęcia na temat: o polskich gwiazdach
Wideo na temat: o polskich gwiazdach
 • Gwiazdy bronią Lecha Wałęsy

  Jarosław Kaczyński okrzyknięty został ostatnio "człowiekiem wolności", Lech Wałęsa z kolei "współpracownikiem SB". Zdaniem m.in. Alicji Resich-Modlińskiej badania IPN w sprawie współpracy przywódcy Solidarności z SB są niepotrzebne i niedobre dla Polski. Mariola Bojarska-Ferenc określa je mianem niszczenia człowieka, który dał Polakom wolność, a Katarzyna Kolenda-Zaleska podkreśla, że były prezydent na zawsze pozostanie polskim bohaterem.

 • Tyszka nie chce pracować z polskimi gwiazdami!

  Dziewczyna pozbawiona osobowości nigdy nie zrobi kariery w modelingu – uważa Marcin Tyszka. Jego zdaniem dobra modelka powinna odznaczać się nie tylko ciekawą urodą i odpowiednimi wymiarami ciała, lecz także hipnotyzującym charakterem. Takimi modelkami są według Tyszki Amber Valletta, Rita Ora i Barbara Palvin. Fotograf przyznaje, że woli pracować z zagranicznymi modelkami i gwiazdami, ponieważ są bardziej systematyczne i nie domagają się autoryzacji zdjęć.

 • Jarosław Jakimowicz krytykuje polskie gwiazdy: Jak widzę facetów pod pięćdziesiątkę, którzy...

  - Uganianie się za dziewczynami w kusych spódniczkach było dobre 20 lat temu – przyznaje Jarosław Jakimowicz. Aktor twierdzi, że nad zabawy w klubach przedkłada obecnie spokojniejsze formy rozrywki. Nadal jednak lubi spotkać się z kolegami i napić wódki podczas wspólnego oglądania meczu. Jarosław Jakimowicz w tym roku skończy 46 lat. Jest ojcem dwóch synów. Uważa, że każdy wiek ma swoje prawa i jemu nie wypada już bawić się w klubach jak nastolatkowi. Obecnie preferuje spokojniejsze formy...

Dyskusje na temat: o polskich gwiazdach
 • Re: "Cudowne lata": Co się stało z gwiazdami serialu?

  Super serial...świetny scenariusz obsada....jeden z bardzo niewielu seriali które tak miło się oglądało. No była jeszcze m.in."moda na sukces"...ciekawe co za debil to gó..no kupił...i za jaką łapówkę?? O producentach i "gwiazdach które się zestarzały w tym gniocie nie wspomnę...tam czas na ekranie płynął wolniej niż w realnym świecie. O polskich tasiemcach nie wspomne, aby nie urazić

 • Re: Marcin Prokop wylądował... na Wspólnej!

  Jak słyszę o "polskich gwiazdach" to mnie śmiechem targa !!!!!!! W ilu świetnych filmach zagrały te pseudogwiazdy?

 • Re: Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z „Na...

  W nagłówku napisane było coś o gwiazdach, zaciekawiony kliknąłem link ale nie mogę znaleźć ani jednej. Tu są same tępe gęby z polskich tępych tasiemców, chyba pomyliłem artykuł.

 • Re: Serialowe nowości 2013 roku nie okazały się hitami...

  braków ale było w miarę . Oczywiście muszę tu wspomnieć o Gwiazdach w Czerni , które nakręcił prywatny twórca Stanisław Mąderek z własnych środków finansowych , a oprócz tego tworzy co roku masę klipów , produkcji multimedialnych - pełny szacunek ,że robi to w polskich warunkach.