• Informacje na temat:

  o programie wojewódzkiego

Artykuły na temat: o programie wojewódzkiego
Zdjęcia na temat: o programie wojewódzkiego
 • Anna Dereszowska
Wideo na temat: o programie wojewódzkiego
 • Karolina Korwin Piotrowska komentuje roast Kuby Wojewódzkiego! "Żal mi Ani Dereszowskiej!"

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) podzieliła się wrażeniami po obejrzeniu "Roastu Kuby Wojewódzkiego". Dziennikarka była zniesmaczona poziomem żartów zaprezentowanych w programie. "Pół Polski będzie teraz dywagować o pośladkach Kuby Wojewódzkiego i co miał między nimi albo o tym, kto co miał w ustach. Żenada" - powiedziała. Co sądzi o żartowaniu z choroby Michała Figurskiego? (Agencja TVN/x-news)

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.

 • Renata Kaczoruk opowiedziała o swoim programie w TVN-ie!

  Renata Kaczoruk (29 l.) doczekała się swojego czasu antenowego w stacji, gdzie do tej pory prym wiódł jej narzeczony, Kuba Wojewódzki (53 l.). TVN Style niebawem wyemituje bowiem dokument o modelkach, do którego scenariusz napisała sama Renulka. Czy to początek jej wielkiej kariery u Miszczaka? (Agencja TVN / x-news)

 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...

Dyskusje na temat: o programie wojewódzkiego
 • Re: Koniec "Drugiej szansy"! Nowy serial z Małgorzatą Kożuchowska w 2019 roku

  Zastanawiam się dlaczego nawet te fajne osoby, które biorą udział w programie Wojewódzkiego, tak tam okropnie głupieją.

 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska tańczy dzięki... Bożence z „Klanu”

  W programie K. Wojewódzkiego totalnie dla mnie poległa. Płytkie odpowiedzi i nadrabianie niedopowiedzeń uśmiechem. Parcie na szkło totalne. Intonacja jej głosu doprowadza mnie do szału.

 • Re: "Szpital": Tomasz Niecik ratuje przyjaciela z nałogu

  Tomasz Niecik- to chyba ten od "4x18" ? :) Chyba był kiedyś u Kuby Wojewódzkiego, a że śpiewa disco-polo .... no jego sprawa, skoro ma słuchaczy.... Ja nie jestem fanem disco-polo, ale gościu prosty - raczej OK, trochę głupio bo Wojewódzki próbował z niego zrobić prostaczka w tym programie- a to już nawet nie było śmieszne i chyba gościu na to nie zasłużył, skoro lubi to co robi i ma słuchaczy !

 • Re: Cieślak: Uczę się od Wojewódzkiego

  Kuba to cwaniak :D po raz kolejny potwierdza się teoria że kobiety lubią cwaniaków! moi kumple single zrobiliby wszystko dla kobiety gdyby była potrzeba i gdyby mogli...on jak traktuje gości czasem w swoim programie to masakra, kobiety również :/ ale jak widać takich kobiety lubią...ja też lubię Kubę ale nie za jego cwaniactwo tylko za fajne riposty ;) pozdro Kuba!

 • Re: "Na Wspólnej": Seksowna Marta Wierzbicka reklamuje stroje kąpielowe!

  A jeszcze nie tak dawno mówiła, że chce zmniejszyć biust. No i masz, po programie u Kuby Wojewódzkiego ruszyła lawina...

 • Re: Bankiet a la Wolańska

  Prymitywna i najbardziej wulgarna aktorka starego pokolenia. Zamiast tych botoxów i operacji plastycznych, powinna zainwestować w HTZ, bo coraz bardziej jej odbija. Jej "wizyta" w programie u Wojewódzkiego jest jednym z dowodów.

 • Re: "Lekarze": Aleksandra Hamkało gra u Żebrowskiego!

  Szanowni Państwo.Pani Barbara w programie Juby Wojewódzkiego skrytykowała PiS. Inna z bożej łaski aktoreczka Zielińska składała kwiaty pod spaloną tęczą.Karolak włazi bez wazeliny Tuskowi wiadome w co. W tym środowisku liczą się poglądy a nie inteligencja połączona z talentem.pozdrawiam.

 • Re: Bankiet a la Wolańska

  Prymitywna i najbardziej wulgarna aktorka starego pokolenia. Zamiast tych botoxów i operacji plastycznych, powinna zainwestować w HTZ, bo coraz bardziej jej odbija. Jej "wizyta" w programie u Wojewódzkiego jest jednym z dowodów. borysku a może by tak masturbacja ci pomogła, co????

 • Re: "Nie potrafię zrozumieć kobiet"

  Mówi, że zawiódł się na pewnej Angielce, ale nie powie dlaczego. Tutaj nie musi mówić dlaczego, bo powiedział to w programie Kuby Wojewódzkiego ;) Umówił się z nią i pomógł mu w tym zdaje się Tomek Karolek, a owe dziewcze nie przyszło na spotkanie. To było jakiś czas temu, więc jak mylę przebieg wydarzeń, to niech ktoś poprawi :)

 • Re: ​Rywalka Oli wkracza do gry!

  Po programie Wojewódzkiego utwierdziłem się w przekonaniu że Wierzbicka to ZERO intelektualne i moralne. Dla dobra serialu dobrze by było gdyby zaćpała się na śmierć! Dobra przesłanka dla młodych - nie ćpać jak każe Palikotowa polityka, a dla starszych "oglądaczy" serialu jeden powód mniej żeby go przestać oglądać. Taki prymityw określający swój biust jako KU.WY, działa raczej odpychająco