• Informacje na temat:

  o programie wojewódzkiego

Artykuły na temat: o programie wojewódzkiego
Zdjęcia na temat: o programie wojewódzkiego
 • Anna Dereszowska
Wideo na temat: o programie wojewódzkiego
 • Karolina Korwin Piotrowska komentuje roast Kuby Wojewódzkiego! "Żal mi Ani Dereszowskiej!"

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) podzieliła się wrażeniami po obejrzeniu "Roastu Kuby Wojewódzkiego". Dziennikarka była zniesmaczona poziomem żartów zaprezentowanych w programie. "Pół Polski będzie teraz dywagować o pośladkach Kuby Wojewódzkiego i co miał między nimi albo o tym, kto co miał w ustach. Żenada" - powiedziała. Co sądzi o żartowaniu z choroby Michała Figurskiego? (Agencja TVN/x-news)

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.

 • Renata Kaczoruk opowiedziała o swoim programie w TVN-ie!

  Renata Kaczoruk (29 l.) doczekała się swojego czasu antenowego w stacji, gdzie do tej pory prym wiódł jej narzeczony, Kuba Wojewódzki (53 l.). TVN Style niebawem wyemituje bowiem dokument o modelkach, do którego scenariusz napisała sama Renulka. Czy to początek jej wielkiej kariery u Miszczaka? (Agencja TVN / x-news)

 • Straż sąsiedzka

  Mieszkańcom spokojnego Glenview grożą dwie rzeczy : niebezpieczeństwo z zewnątrz i czterech kolesiów, którzy postanawiają stawić im czoło. Poznajcie Straż Sąsiedzką czyli obywatelskiego Evana (Ben Stiller), zabawowego kochającego swoją rodzinę Boba (Vince Vaughn), udającego twardziela nieobliczalnego Franklina (Jonah Hill) i szukającego miłości rozwodnika Jamarcusa (Richard Ayoade). Glenview w stanie Ohio, Stany Zjednoczone, Ziemia. W tym pozornie spokojnym miejscu czyli na zamkniętym...

Dyskusje na temat: o programie wojewódzkiego
 • Re: Koniec "Drugiej szansy"! Nowy serial z Małgorzatą Kożuchowska w 2019 roku

  Zastanawiam się dlaczego nawet te fajne osoby, które biorą udział w programie Wojewódzkiego, tak tam okropnie głupieją.

 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska tańczy dzięki... Bożence z „Klanu”

  W programie K. Wojewódzkiego totalnie dla mnie poległa. Płytkie odpowiedzi i nadrabianie niedopowiedzeń uśmiechem. Parcie na szkło totalne. Intonacja jej głosu doprowadza mnie do szału.

 • Re: Cieślak: Uczę się od Wojewódzkiego

  Kuba to cwaniak :D po raz kolejny potwierdza się teoria że kobiety lubią cwaniaków! moi kumple single zrobiliby wszystko dla kobiety gdyby była potrzeba i gdyby mogli...on jak traktuje gości czasem w swoim programie to masakra, kobiety również :/ ale jak widać takich kobiety lubią...ja też lubię Kubę ale nie za jego cwaniactwo tylko za fajne riposty ;) pozdro Kuba!

 • Re: "Na Wspólnej": Seksowna Marta Wierzbicka reklamuje stroje kąpielowe!

  A jeszcze nie tak dawno mówiła, że chce zmniejszyć biust. No i masz, po programie u Kuby Wojewódzkiego ruszyła lawina...

 • Re: Bankiet a la Wolańska

  Prymitywna i najbardziej wulgarna aktorka starego pokolenia. Zamiast tych botoxów i operacji plastycznych, powinna zainwestować w HTZ, bo coraz bardziej jej odbija. Jej "wizyta" w programie u Wojewódzkiego jest jednym z dowodów.

 • Re: "Lekarze": Aleksandra Hamkało gra u Żebrowskiego!

  Szanowni Państwo.Pani Barbara w programie Juby Wojewódzkiego skrytykowała PiS. Inna z bożej łaski aktoreczka Zielińska składała kwiaty pod spaloną tęczą.Karolak włazi bez wazeliny Tuskowi wiadome w co. W tym środowisku liczą się poglądy a nie inteligencja połączona z talentem.pozdrawiam.

 • Re: Bankiet a la Wolańska

  Prymitywna i najbardziej wulgarna aktorka starego pokolenia. Zamiast tych botoxów i operacji plastycznych, powinna zainwestować w HTZ, bo coraz bardziej jej odbija. Jej "wizyta" w programie u Wojewódzkiego jest jednym z dowodów. borysku a może by tak masturbacja ci pomogła, co????

 • Re: "Nie potrafię zrozumieć kobiet"

  Mówi, że zawiódł się na pewnej Angielce, ale nie powie dlaczego. Tutaj nie musi mówić dlaczego, bo powiedział to w programie Kuby Wojewódzkiego ;) Umówił się z nią i pomógł mu w tym zdaje się Tomek Karolek, a owe dziewcze nie przyszło na spotkanie. To było jakiś czas temu, więc jak mylę przebieg wydarzeń, to niech ktoś poprawi :)

 • Re: ​Rywalka Oli wkracza do gry!

  Po programie Wojewódzkiego utwierdziłem się w przekonaniu że Wierzbicka to ZERO intelektualne i moralne. Dla dobra serialu dobrze by było gdyby zaćpała się na śmierć! Dobra przesłanka dla młodych - nie ćpać jak każe Palikotowa polityka, a dla starszych "oglądaczy" serialu jeden powód mniej żeby go przestać oglądać. Taki prymityw określający swój biust jako KU.WY, działa raczej odpychająco

 • Re: ​Rywalka Oli wkracza do gry!

  Po programie Wojewódzkiego utwierdziłem się w przekonaniu że Wierzbicka to ZERO intelektualne i moralne. Dla dobra serialu dobrze by było gdyby zaćpała się na śmierć! Dobra przesłanka dla młodych - nie ćpać jak każe Palikotowa polityka, a dla starszych "oglądaczy" serialu jeden powód mniej żeby go przestać oglądać. Taki prymityw określający swój biust jako KU.WY, działa raczej odpychająco