• Informacje na temat:

  o romansie

Artykuły na temat: o romansie
 • "Barwy szczęścia": Podwójna cena romansu

  ...napisał o ich romansie książkę, czy też zrobić wszystko, aby powstrzymać jej wydanie?

 • Edyta Górniak o swoim "romansie" z Baronem

  Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku postanowiła skomentować doniesienia plotkarskich mediów w sprawie domniemanego romansu z Baronem, gitarzystą grupy Afromental i kolegą z jury "The Voice of Poland".

 • "M jak miłość": Od romansu do szantażu

  Wszystko wskazuje na to, że Olek (Maurycy Popiel) gorzko pożałuje romansu z Anetą (Ilona Lewandowska), która okaże się kobietą mściwą. Nie przyjmie do wiadomości, że lekarz pragnie powrotu na łono rodziny i zacznie go szantażować! Kochanka zagrozi, że powie o ich romansie Magdzie (Anna Mucha). Chodakowski zadzwoni do Marcina (Mikołaj Roznerski) z błaganiem o pomoc. Brat obieca mu, iż...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Angelina Jolie: Nowe pogłoski o romansie aktorki!

  Zagraniczne media donoszą o nowym mężczyźnie w życiu Angeliny Jolie (42 l.)!

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

 • Sambor Czarnota: Nie mam romansu!

  Latem ubiegłego roku media huczały o rzekomym romansie aktora z Katarzyną Pakosińską. Sambor Czarnota miał dla niej porzucić swoją narzeczoną, aktorkę Martę Dąbrowską. Po tygodniach spekulacji postanowił przerwać milczenie. Wyznał, że nigdy nie rozstał się z narzeczoną, a wszelkie insynuacje są głęboko krzywdzące. Choć sprawa ucichła, aktor najwyraźniej nie zapomniał o aferze. Kiedy...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" : Walka z wiatrakami

  Ekranizacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Johnson ("John Lennon: chłopak znikąd") bije na głowę swój literacki pierwowzór w kwestii warsztatowej sprawności. Nie oznacza to jednak, że opowieść o romansie studentki z ekscentrycznym multimilionerem jest filmem udanym.

 • Najgłośniejsze romanse 2015 roku!

  .... Pogodynka, która od prawie dwóch lat jest rozwódką, nie chciała komentować tych rewelacji. Choć pogłoski o romansie Agnieszki Popielewicz (30 l.) i Grzegorza Hyżego (28 l.) pojawiły się już w ubiegłym...

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

Zdjęcia na temat: o romansie
 • Kristen Stewart kłopoty po romansie.
 • Clooney i Keibler wciąż są razem! Romans kwitnie
 • Clooney i Keibler wciąż są razem! Romans kwitnie
Wideo na temat: o romansie
 • "M jak miłość": Przyłapany na romansie

  W kolejnych odcinkach „M jak miłość” Grzegorza dopada choroba wieku średniego. Na jaw wychodzi jego romans z opiekunką Szymka, co kładzie się cieniem na jego relacje z rodziną. Bracia Chodakowscy robią co mogą, aby pomóc zdruzgotanej matce i zrywają kontakty z ojcem. Czy Aleksandra będzie zdolna wybaczyć mężowi zdradę?

 • Anna Powierza o romansie ze Stockingerem

  Nie cichną plotki na temat bliskiej relacji Anny Powierzy i Tomka Stockingera. Czy faktycznie coś ich łączy? Zapytaliśmy o to samą zainteresowaną!

 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o wymarzonym romansie

  Z kim mogłaby wdać się w romans Ola Zimińska? Na to pytanie odpowiada grająca ją Marta Wierzbicka. Jak się okazuje młoda aktorka chętnie zobaczyłaby swoją bohaterkę z młodszym partnerem – najlepiej jednym ze studenckiego mieszkania, na przykład Norbertem. Ale to nie koniec niespodzianek. Marta zastanawia się również nad najbardziej spektakularnym sposobem uśmiercenia swojej bohaterki oraz nad tym, kogo ze znanych aktorów najchętniej zaprosiłaby, by gościnnie wystąpił w „Na Wspólnej”.

Dyskusje na temat: o romansie