• Informacje na temat:

  o romansie

Artykuły na temat: o romansie
 • "Barwy szczęścia": Podwójna cena romansu

  ...napisał o ich romansie książkę, czy też zrobić wszystko, aby powstrzymać jej wydanie?

 • Edyta Górniak o swoim "romansie" z Baronem

  Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku postanowiła skomentować doniesienia plotkarskich mediów w sprawie domniemanego romansu z Baronem, gitarzystą grupy Afromental i kolegą z jury "The Voice of Poland".

 • "M jak miłość": Od romansu do szantażu

  Wszystko wskazuje na to, że Olek (Maurycy Popiel) gorzko pożałuje romansu z Anetą (Ilona Lewandowska), która okaże się kobietą mściwą. Nie przyjmie do wiadomości, że lekarz pragnie powrotu na łono rodziny i zacznie go szantażować! Kochanka zagrozi, że powie o ich romansie Magdzie (Anna Mucha). Chodakowski zadzwoni do Marcina (Mikołaj Roznerski) z błaganiem o pomoc. Brat obieca mu, iż...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Angelina Jolie: Nowe pogłoski o romansie aktorki!

  Zagraniczne media donoszą o nowym mężczyźnie w życiu Angeliny Jolie (42 l.)!

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

 • Tygodnik ujawnia całą prawdę o romansie Karolaka!

  Tomasz Karola (47 l.) ma dwoje dzieci ze związku z modelką Violettą Kołakowską. Od jakiegoś czasu widywany jest jednak u boku innej. Aktor nie chce mówić o tej znajomości. "Ale widać, że kręci go ta modelka" - przekonuje "Twoje Imperium".

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" : Walka z wiatrakami

  Ekranizacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Johnson ("John Lennon: chłopak znikąd") bije na głowę swój literacki pierwowzór w kwestii warsztatowej sprawności. Nie oznacza to jednak, że opowieść o romansie studentki z ekscentrycznym multimilionerem jest filmem udanym.

 • Sambor Czarnota: Nie mam romansu!

  Latem ubiegłego roku media huczały o rzekomym romansie aktora z Katarzyną Pakosińską. Sambor Czarnota miał dla niej porzucić swoją narzeczoną, aktorkę Martę Dąbrowską. Po tygodniach spekulacji postanowił przerwać milczenie. Wyznał, że nigdy nie rozstał się z narzeczoną, a wszelkie insynuacje są głęboko krzywdzące. Choć sprawa ucichła, aktor najwyraźniej nie zapomniał o aferze. Kiedy...

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

Zdjęcia na temat: o romansie
 • Kristen Stewart kłopoty po romansie.
 • Clooney i Keibler wciąż są razem! Romans kwitnie
 • Clooney i Keibler wciąż są razem! Romans kwitnie
Wideo na temat: o romansie
 • "M jak miłość": Przyłapany na romansie

  W kolejnych odcinkach „M jak miłość” Grzegorza dopada choroba wieku średniego. Na jaw wychodzi jego romans z opiekunką Szymka, co kładzie się cieniem na jego relacje z rodziną. Bracia Chodakowscy robią co mogą, aby pomóc zdruzgotanej matce i zrywają kontakty z ojcem. Czy Aleksandra będzie zdolna wybaczyć mężowi zdradę?

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Anna Powierza o romansie ze Stockingerem

  Nie cichną plotki na temat bliskiej relacji Anny Powierzy i Tomka Stockingera. Czy faktycznie coś ich łączy? Zapytaliśmy o to samą zainteresowaną!

 • Siostry i Schiller

  Historia romansu Friedricha Schillera z dwoma zubożałymi arystokratkami, który rozpoczął się latem 1788 roku.

Dyskusje na temat: o romansie