• Informacje na temat:

  o romansie

Artykuły na temat: o romansie
 • "Na Wspólnej": Koniec romansu

  Gwiazdowa poprosi go, by nie mówił Przemkowi (Zbigniew Suszyński) o jej romansie z Tymonem (Łukasz Wójcik). Mężczyzna zgodzi się, ale da jej do zrozumienia, że będzie milczał pod pewnym warunkiem. Kobieta ma przekonać męża, by nie cofał premii pracownikom. Marcelina obieca, że to załatwi, po czym powie Życińskiemu, że zawiódł jej oczekiwania. Podkreśli, że dotarło do niej, iż wcale nie jest...

 • Edyta Górniak o swoim "romansie" z Baronem

  Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku postanowiła skomentować doniesienia plotkarskich mediów w sprawie domniemanego romansu z Baronem, gitarzystą grupy Afromental i kolegą z jury "The Voice of Poland".

 • "Barwy szczęścia": Podwójna cena romansu

  ...napisał o ich romansie książkę, czy też zrobić wszystko, aby powstrzymać jej wydanie?

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Bonnie Tyler: Z gazet dowiedziała się o romansie męża

  Bonnie Tyler (68 l.) nie chce wracać do traumatycznych wydarzeń i zaprzecza informacjom, ze ukochany dopuścił się zdrady.

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

 • Candy Girl twierdzi, że nie ma romansu z Jakubem Rzeźniczakiem

  ...pojawiła się ostatnio na meczu Polski z Izraelem. Do tego Edyta na Instagramie przestała obserwować męża!  Głos w końcu postanowiła zabrać sama Hetmańska, tłumacząc, że o żadnym romansie mowy być nie(...): dzięki plotkom o rzekomym romansie wiele osób po raz pierwszy usłyszało o niejakiej Candy. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" : Walka z wiatrakami

  Ekranizacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Johnson ("John Lennon: chłopak znikąd") bije na głowę swój literacki pierwowzór w kwestii warsztatowej sprawności. Nie oznacza to jednak, że opowieść o romansie studentki z ekscentrycznym multimilionerem jest filmem udanym.

 • Izabela Trojanowska odniosła się do plotek o romansie z menadżerem!

  Izabela Trojanowska (64 l.) ma dość plotek o rzekomym romansie z menedżerem. Podczas ostatniej rozmowy z nami postanowiła wypowiedzieć się na ten temat. Dodatkowo zdradziła, jak wygląda jej relacja z mężem, który mieszka na stałe w Niemczech.

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

Zdjęcia na temat: o romansie
 • Kristen Stewart kłopoty po romansie.
 • Clooney i Keibler wciąż są razem! Romans kwitnie
 • Clooney i Keibler wciąż są razem! Romans kwitnie
Wideo na temat: o romansie
 • Natalia Dawidowska z "Big Brothera" o romansie Ewy i Kamila!

  Natalia Dawidowska z "Big Brothera" oceniła autentyczność romansu Ewy i Kamila. Wiemy, czy jej zdaniem przetrwają próbę czasu.

 • Izabela Trojanowska odniosła się do plotek o romansie z menadżerem!

  Izabela Trojanowska (64 l.) ma dość plotek o rzekomym romansie z menadżerem. Podczas ostatniej rozmowy z nami postanowiła wypowiedzieć się na ten temat. Dodatkowo zdradziła, jak wygląda jej relacja z mężem, który mieszka na stałe w Niemczech.

 • "M jak miłość": Przyłapany na romansie

  W kolejnych odcinkach „M jak miłość” Grzegorza dopada choroba wieku średniego. Na jaw wychodzi jego romans z opiekunką Szymka, co kładzie się cieniem na jego relacje z rodziną. Bracia Chodakowscy robią co mogą, aby pomóc zdruzgotanej matce i zrywają kontakty z ojcem. Czy Aleksandra będzie zdolna wybaczyć mężowi zdradę?

Dyskusje na temat: o romansie