• Informacje na temat:

  o swoim facecie

Artykuły na temat: o swoim facecie
Zdjęcia na temat: o swoim facecie
Wideo na temat: o swoim facecie
 • Zmiany u Agnieszki Kaczorowskiej. Nowe mieszkanie, nowy facet...

  Agnieszka Kaczorowska (25 l.) zaprosiła kamery do swojego nowego mieszkania, które – jak sama to określiła – jest miejscem, w którym odpoczywa. W pięknej kuchni nie musi nawet gotować, bo tym zajmuje się jej ukochany. Do tej pory aktorka raczej nie opowiadała o swoim nowym facecie. Teraz uchyliła trochę rąbka tajemnicy, a przy okazji odniosła się do plotek o jej rzekomych romansach. „Jak nie

 • Renata Wojewódzka wolałaby być facetem!

  Renata Kaczoruk-Wojewódzka uważa, że kobietom znacznie trudniej niż mężczyznom realizować swoje zawodowe plany. Są więc chwile, w których żona Wojewódzkiego chciałaby być facetem.

 • Kelner pomylił Kasię Warnke z... facetem

  Katarzyna Warnke odniosła się do zdjęcia, pod którym jej partner Piotr Stramowski napisał dla żartu, że ma nowego chłopaka. Aktorka przyznała jednak, że na początku po ścięciu włosów nie mogła sobie poradzić ze swoim nowym wizerunkiem. Podczas jednego z wyjść do restauracji kelner uznał ją nawet za mężczyznę. Odkrywanie siebie po zmianie fryzury było dla Kasi męczące, ale powoli przyzwyczaja się

Dyskusje na temat: o swoim facecie
 • Re: "Nasza praca pomaga oswoić temat"

  A kogo to szokuje? Ja znam kilku gejów i jakoś nigdy nie miałem najmniejszych problemów z ich akceptacją. Normalne chłopaki, jak byliśmy z pracy na piwie to jeden zaczął opowiadać o swoim facecie i generalnie wyszło, że ma dokładnie takie same problemy jak każdy. A to z kim śpi to jego sprawa, grunt, że spoko gostek.

 • Re: Jak gwiazdy "Pierwszej miłości" spędzą tegoroczne święta?

  Czemu? Bo jeśli chodzi o Pawła, to fajny gość- sam oddał nerkę Arturowi, nie robi innym problemów swoim życiem, wesoły i utrzciwy. A jeśli piszesz, to jako o aktorze czyli Mikołaju- to nie dość, że pewnie go nie znasz, to do tego masz złe zdanie o facecie tylko z powodu medialnej nagonki na to że chciał być szczęśliwy w nowym związku a nie szkodzić dzieciom i sobie udając fajną rodzinkę..