• Informacje na temat:

  o swoim facecie

Artykuły na temat: o swoim facecie
 • Magda Cielecka o swoim facecie: Boję się, że mój partner dostanie w nos na ulicy

  Magda Cielecka (46 l.) wraz ze swoim partnerem udzieliła wywiadu "Newsweekowi", w którym opowiedziała o... polskim antysemityzmie.

 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.

 • Dorota Gardias o nowym facecie: "Szczęściem jest odnalezienie osoby odpowiedzialnej"

  Wygląda na to, że Dorota Gardias (34 l.) wreszcie odnalazła szczęście w miłości. O tym, że jest zakochana, mówi się już od dawna, ale dopiero teraz pogodynka postanowiła nieco więcej opowiedzieć o swoim związku z niejakim Krzysztofem.

 • Anna Dereszowska: Jak wyrwać faceta w Halloween?

  Jak poderwać faceta w Halloween? To proste - wystarczy przetestować niezawodną metodę "na dynię". O skuteczności techniki, która zamienia kobiety w cukierki, a panów nakręca na łóżkowe psikusy, przekonuje czwarty teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Britney Spears po raz pierwszy o nowym facecie!

  Piosenkarka, która wielokrotnie zawodziła się na swoich byłych partnerach, nie ustaje w poszukiwaniach tego jedynego. Obecnie jest związana z przystojnym modelem Samem Asgharim (22 l.), którego poznała na planie teledysku do swojej piosenki "Slumber Party". Początkowo gwiazda nie chciała opowiadać o swoim związku. Teraz jednak już otwarcie mówi o tym romansie. "Zaczęło się od krótkiej...

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

 • Kazimiera Szczuka chwali się facetem!

  Kazimiera Szczuka (47 l.) postanowiła wreszcie opowiedzieć o swoim ukochanym. Okazuje się, że zagorzała feministka ma partnera i to od kilku lat!

 • Mirosław Baka: Miękkie kapcie

  Od ról twardych facetów przechodzi do ról facetów w... kapciach. W reżyserowanym przez Krystynę Jandę spektaklu "Raj dla opornych " Mirosław Baka gra Karola, który, będąc na przymusowej emeryturze postanawia wyjechać z żoną pod namiot. Premiera - 13 czerwca.

 • Czy Katarzyna Dowbor dostała pracę dzięki byłemu facetowi?

  ...oglądanym show w swoim czasie antenowym. Wybiera go prawie 20 procent telewidzów (2,45 mln), którzy pokochali Katarzynę za naturalność i ciepło w stosunku do bohaterów. Cenią też misyjny charakter(...) domownika" - chwali dziennikarka. O swojej relacji z Baczyńskim mówi dyskretnie w książce "Mężczyźni mojego życia": "Zakochałam się w facecie, który, mogę to powiedzieć po latach, był tego absolutnie...

 • Tymon Tymański o Kubie Wojewódzkim: Nie ma przyjaciół

  Tymon Tymański szczerze ocenia swojego kolegę z radia, Kubę Wojewódzkiego.

Zdjęcia na temat: o swoim facecie
Wideo na temat: o swoim facecie
 • Zmiany u Agnieszki Kaczorowskiej. Nowe mieszkanie, nowy facet...

  Agnieszka Kaczorowska (25 l.) zaprosiła kamery do swojego nowego mieszkania, które – jak sama to określiła – jest miejscem, w którym odpoczywa. W pięknej kuchni nie musi nawet gotować, bo tym zajmuje się jej ukochany. Do tej pory aktorka raczej nie opowiadała o swoim nowym facecie. Teraz uchyliła trochę rąbka tajemnicy, a przy okazji odniosła się do plotek o jej rzekomych romansach. „Jak nie

 • Renata Wojewódzka wolałaby być facetem!

  Renata Kaczoruk-Wojewódzka uważa, że kobietom znacznie trudniej niż mężczyznom realizować swoje zawodowe plany. Są więc chwile, w których żona Wojewódzkiego chciałaby być facetem.

 • Kelner pomylił Kasię Warnke z... facetem

  Katarzyna Warnke odniosła się do zdjęcia, pod którym jej partner Piotr Stramowski napisał dla żartu, że ma nowego chłopaka. Aktorka przyznała jednak, że na początku po ścięciu włosów nie mogła sobie poradzić ze swoim nowym wizerunkiem. Podczas jednego z wyjść do restauracji kelner uznał ją nawet za mężczyznę. Odkrywanie siebie po zmianie fryzury było dla Kasi męczące, ale powoli przyzwyczaja się

Dyskusje na temat: o swoim facecie
 • Re: "Nasza praca pomaga oswoić temat"

  A kogo to szokuje? Ja znam kilku gejów i jakoś nigdy nie miałem najmniejszych problemów z ich akceptacją. Normalne chłopaki, jak byliśmy z pracy na piwie to jeden zaczął opowiadać o swoim facecie i generalnie wyszło, że ma dokładnie takie same problemy jak każdy. A to z kim śpi to jego sprawa, grunt, że spoko gostek.

 • Re: Jak gwiazdy "Pierwszej miłości" spędzą tegoroczne święta?

  Czemu? Bo jeśli chodzi o Pawła, to fajny gość- sam oddał nerkę Arturowi, nie robi innym problemów swoim życiem, wesoły i utrzciwy. A jeśli piszesz, to jako o aktorze czyli Mikołaju- to nie dość, że pewnie go nie znasz, to do tego masz złe zdanie o facecie tylko z powodu medialnej nagonki na to że chciał być szczęśliwy w nowym związku a nie szkodzić dzieciom i sobie udając fajną rodzinkę..