• Informacje na temat:

  o swoim facecie

Artykuły na temat: o swoim facecie
Zdjęcia na temat: o swoim facecie
Wideo na temat: o swoim facecie
 • Zmiany u Agnieszki Kaczorowskiej. Nowe mieszkanie, nowy facet...

  Agnieszka Kaczorowska (25 l.) zaprosiła kamery do swojego nowego mieszkania, które – jak sama to określiła – jest miejscem, w którym odpoczywa. W pięknej kuchni nie musi nawet gotować, bo tym zajmuje się jej ukochany. Do tej pory aktorka raczej nie opowiadała o swoim nowym facecie. Teraz uchyliła trochę rąbka tajemnicy, a przy okazji odniosła się do plotek o jej rzekomych romansach. „Jak nie

 • Cleo zdradziła, jak poznała swojego faceta. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia...

  Cleo (35 l.) po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć w wywiadzie dla nas, jak poznała swojego partnera. Nie była to historia rodem z komedii romantycznej. Wiemy, że to ona musiała zawalczyć o niego!

 • Renata Wojewódzka wolałaby być facetem!

  Renata Kaczoruk-Wojewódzka uważa, że kobietom znacznie trudniej niż mężczyznom realizować swoje zawodowe plany. Są więc chwile, w których żona Wojewódzkiego chciałaby być facetem.

Dyskusje na temat: o swoim facecie
 • Re: "Nasza praca pomaga oswoić temat"

  A kogo to szokuje? Ja znam kilku gejów i jakoś nigdy nie miałem najmniejszych problemów z ich akceptacją. Normalne chłopaki, jak byliśmy z pracy na piwie to jeden zaczął opowiadać o swoim facecie i generalnie wyszło, że ma dokładnie takie same problemy jak każdy. A to z kim śpi to jego sprawa, grunt, że spoko gostek.

 • Re: Jak gwiazdy "Pierwszej miłości" spędzą tegoroczne święta?

  Czemu? Bo jeśli chodzi o Pawła, to fajny gość- sam oddał nerkę Arturowi, nie robi innym problemów swoim życiem, wesoły i utrzciwy. A jeśli piszesz, to jako o aktorze czyli Mikołaju- to nie dość, że pewnie go nie znasz, to do tego masz złe zdanie o facecie tylko z powodu medialnej nagonki na to że chciał być szczęśliwy w nowym związku a nie szkodzić dzieciom i sobie udając fajną rodzinkę..