• Informacje na temat:

  o szczęsnym

Artykuły na temat: o szczęsnym
Zdjęcia na temat: o szczęsnym
Wideo na temat: o szczęsnym
 • Maria Łuczenko-Szczęsna o hejcie. "Nie wiem, czym to jest spowodowane"

  Jak długo Maria Łuczenko-Szczęsna nagrywała płytę "On my way"? Co jej przeszkodziło? Wokalistka zdradziła w "Dzień Dobry TVN" też, skąd wzięła się jej charakterystyczna chrypka w głosie. Czy domyśla się, skąd bierze się krytyczna ocena jej działań przez internautów? - Zmieniło się od momentu, jak zaczęłam być z moim mężem i nagle wszyscy zaczęli wymyślać masę kłamstw na mój temat - powiedziała Łuczenko-Szczęsna. Na scenie programu wykonała piosenkę "Hiding in the water". (x-news/DDTVN)

 • "Wojenne dziewczyny": Odcinek 5.

  Trwa okupacja. Irka z Marysią mieszkają u Szczęsnych, Ewka ukrywa się w wynajętym mieszkaniu, gdzie udaje narzeczoną Witka. Jedną z działalności Irki na rzecz organizacji jest pomoc siostrom zakonnym, które ukrywają w klasztorze żydowskie dzieci. Podczas spaceru z dziećmi Irka zostaje zaczepiona przez kapusia, który domaga się pieniędzy. Grozi, żeprzekaże Niemcom wiadomość, że siostry ukrywają Żydów.

 • "Wojenne dziewczyny": Zwiastun 12. odcinka

  Komendant granatowej policji domaga się łapówki. Za dziesięć tysięcy wypuści wszystkich zatrzymanych. Ewka z Irką wpadają na pomysł jak zdobyć pieniądze. Tymczasem w pensjonacie Margarete spotyka się z Brennerem. Wymieniają wiedzę na temat samobójstwa Dietricha. Joachimowie wychodzą na wolność. Dziewczyny znajdują im tymczasowe schronienie. Gestapo urządza kocioł w domu Szczęsnych. Szukają Irki, Marysi, Kamila. Ewka wpada w pułapkę i zostaje aresztowana razem z matką Irki.