• Informacje na temat:

  o tych zdjęciach woleliby zapomnieć

Artykuły na temat: o tych zdjęciach woleliby zapomnieć
 • "Złotopolscy": Mija 19 lat od dnia emisji 1. odcinka niezapomnianego serialu

  ...w "Złotopolskich", była bez wątpienia Marcysia brawurowo zagrana przez Magdalenę Stużyńską-Brauer. - Do roli Marcysi zostałam protegowana. Na zdjęciach próbnych do zupełnie innego serialu zauważyła mnie...

 • Daniel Craig: Dystans to jego tajna broń

  Cały świat szykuje się do premiery kolejnego filmu o Bondzie. A co o swoim bohaterze myśli Daniel Craig?

 • Anja Rubik znalazła już pocieszyciela? To ten facet wspiera ją po rozstaniu z mężem!

  ...doskonale zorientowana, kto jest kim w świecie wielkiej mody. - Po jej rozwodzie ich znajomość z pewnością nie zmieni dotychczasowego charakteru, gdyż Anthony... na pewno wolałby zostać pocieszycielem...

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Fenomen serialu

  "Dyzma to postać nieśmiertelna. Ma nie tylko swoich poprzedników, ale i następców. Jest wszechobecny w każdym miejscu i w każdym czasie" - pisał o serialu wiosną 1980 roku tygodnik "Ekran". Po 35 latach od premiery, o kulisach pracy na planie opowiedzą aktorzy Grażyna Barszczewska, Ewa Szykulska i Leonard Pietraszak.

 • Lidia Wysocka była wielką gwiazdą, dziś spoczywa "pod kupą zgniłych liści"!

  ..., że w 1939 r. przed jej dom w Chyliczkach podjechały limuzyny w eskorcie motocykli. To wzbudziło wobec niej powszechną niechęć, tym większą, że Wysocka nie komentowała tych spekulacji. Dopiero po...

 • Roman Polański zeznawał 9 godzin

  Blisko dziewięć godzin zeznawał w środę, 25 lutego, przed krakowskim sądem Roman Polański w trakcie posiedzenia dotyczącego wniosku USA o jego ekstradycję. Wyjaśnienia reżysera zajęły 30 stron maszynopisu. Sąd odroczył postępowanie do kwietnia.

 • Małgorzata Socha postanowiła! Córka zostanie w domu z tatą!

  Od roku Małgorzata Socha (34 l.) zapewnia, że najlepiej czuje się w roli mamy. Ale chyba zdała sobie sprawę, że o zarabianiu pieniędzy zapomnieć nie może. Niedługo wraca do pracy na pełen etat!

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

 • Co ich łączy? Obaj kończą dziś 33 lata!

  Tomasza Ciachorowskiego, czyli niezapomnianego Michała Duszyńskiego z "Majki", i Wojciecha Mecwaldowskiego, czyli Piotra Nowaka z "Usta Usta", pozornie nic nie łączy. A jednak... Obaj urodzili się 5 kwietnia 1980 roku. Dziś świętują swoje 33. urodziny.

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.