• Informacje na temat:

  obama jason

Artykuły na temat: obama jason
 • Led Zeppelin: Łzy wzruszenia

  26 grudnia wyemitowano galę z okazji rozdania nagród The Kennedy Centre Honors, wręczanych przez prezydenta USA artystom w uznaniu zasług na rzecz kultury. Na internautach niezwykłe wrażenie zrobiło wykonanie przeboju "Stairway To Heaven" Led Zeppelin przez grupę Heart.

 • Zainspirowała gwiazdy filmu?

  W Ameryce nadszedł czas zmian, a wszystkie oczy zwrócone są w stronę Białego Domu. Niektóre gwiazdy uznały, że nawet w kwestii stylu należy się wzorować na prezydenckiej parze i tak podczas rozdania Screen Actors Guild Awards dało się zauważyć nieprzypadkową liczbę sukni bez jednego ramienia.

 • Dzień, w którym zamarła Ameryka

  Historia schwytania największego terrorysty w dziejach świata, Osamy bin Ladena, już 8 lutego trafi na ekrany polskich kin. Nominowany do Oscara w pięciu kategoriach "Wróg numer jeden", wywołał spore zamieszanie w świecie filmu.

Wideo na temat: obama jason
 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.