• Informacje na temat:

  obama wybory prezydenckie

Artykuły na temat: obama wybory prezydenckie
 • Chris Carter: To on odpowiada za serial "Z Archiwum X"

  W poniedziałek, 25 stycznia, na antenie FOX, zaledwie 17 godzin po amerykańskiej premierze, zobaczymy pierwszy odcinek nowej odsłony "Z Archiwum X". Najnowsza seria kultowego serialu składać się będzie z 6 epizodów. Trzy z nich napisał i wyreżyserował Chris Carter, który uchylił rąbka tajemnicy na temat dziecka Muldera i Scully, opowiedział o nowej postaci show, która "ma większą paranoję niż sam agent Mulder" oraz zapewnił, że nowy sezon utrzymany jest w klimacie znanym z wcześniejszych...

 • Angelina żre się z teściową

  ...w USA kampanii prezydenckiej. "Mam nadzieję, że każdy chrześcijanin gorliwie pomodli się, nim odda głos, ponieważ udział w wyborach to wielka odpowiedzialność" - napisała Jane, krytykując Baracka Obamę...

 • Gwiazdy odwrócą się od Baracka Obamy?

  Barack Obama wygrał w 2008 roku wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych przy ogromnym wsparciu gwiazd filmu i muzyki. Jednak ich poparcie nie jest bezwarunkowe.

 • Gwiazdy murem za Obamą

  Sławni przedstawiciele muzycznego show-biznesu chcą, by prezydentem USA pozostał Barack Obama.

 • Gwiazdy świętują triumf Obamy

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu euforycznie zareagowały na zwycięstwo Baracka Obamy w wyborach prezydenckich w USA.

 • Gwiazda o prezydencie: "Czarnoskóry muzułmanin"

  Piosenkarka Madonna wezwała swych fanów, by w zbliżających się wyborach prezydenckich w USA poparli Baracka Obamę, którego nazwała "czarnoskórym muzułmaninem". Nagranie z apelem gwiazdy, wygłoszonym na koncercie w Waszyngtonie, we wtorek (25 września) trafiło na YouTube.

 • Najważniejsza jest tajemnica

  - Chciałam grać intelektem, emocjami. Wolałam udowodnić najpierw, że coś potrafię, że mój magnetyzm, o ile go mam, nie wynika z tego, że odważnie zrzucę ubranie - o życiowych rolach, nagości na ekranie i swoim najnowszym filmie mówi amerykańska aktorka Marisa Tomei.