• Informacje na temat:

  obawy piosenkarki

Artykuły na temat: obawy piosenkarki
 • Kamil Sipowicz: Marzę, żeby Kora żyła jak najdłużej!

  Kamil Sipowicz (63 l.) zdradził w rozmowie z reporterem "Uwagi!" swoje największe obawy. Mąż Kory (65 l.) chciałby, aby jego małżonka żyła jak najdłużej. Jednak ukochany piosenkarki zdaje sobie sprawę z tego, że rak to tykająca bomba...

 • Po co im "SuperSTARcie"?

  Reni Jusis, Kasia Wilk i Ramona Rey opowiadają, dlaczego zdecydowały się na rywalizowanie ze sobą w "SuperSTARciu". Gwiazdy zawalczą o tytuł najbardziej wszechstronnego artysty.

 • Kelly Clarkson zaręczyła się!

  Ostatni tydzień przyniósł spore zmiany w życiu amerykańskiej piosenkarki.

 • Słynna piosenkarka chce popełnić samobójstwo?

  Czy irlandzka wokalistka Sinead O'Connor chce popełnić samobójstwo? Ostatnie wpisy artystki na Twitterze wywołały obawy o równowagę psychiczną Irlandki.

 • Kevin odbiera dzieci Britney!

  Powoli spełniają się najgorsze obawy Britney Spears (26 l.). Jej były mąż Kevin Federline (29 l.) złożył do sądu wniosek o przyznanie mu praw do opieki nad dwójką synów z małżeństwa z piosenkarką.

 • Kelly Osbourne boi się terrorystów

  Kelly Osbourne, rozpoczynająca karierę poprockowa gwiazdka, wydaje się być dość strachliwa. Córka słynnego angielskiego wokalisty Ozzy'ego Osbourne'a, zrezygnowała z udziału w gali rozdania nagród brytyjskiego tygodnika "New Musical Express", z obawy przez zamachem terrorystycznym.

 • Edyta Górniak przerywa milczenie

  ...piosenkarki. "Jeśli dom jest jednocześnie biurem, studiem nagrań i kancelarią, przestaje być ostoją, w której człowiek może odpocząć, zebrać myśli i przebywać w harmonii ze swoją rodziną. Kilka(...) sytuacji czuła dyskomfort. Z obawy, żeby nie odbiło się to na jej pracy, postanowiła wyprowadzić się od męża. "Stąd nasza decyzja o podjęciu próby odnalezienia siebie i swoich pasji na nowo, a co za...

 • W przeprowadzonej przez portal INTERIA.PL ankiecie, zapytaliśmy naszych użytkowników co sądzą o powrocie Edyty Górniak. Wyniki ankiety powinny upewnić piosenkarkę w słuszności podjętej decyzji.

 • Gwiazda w gościach

  ...- mówiła piosenkarka. "Niania"/Edyta Górniak Praca na planie to nie pierwszyzna dla znanej piosenkarki. Edyta Górniak w 2002 roku wystąpiła bowiem w serialu "Na dobre i na(...) rynku już 2 sierpnia, a w nim: "Moda na sukces" : Nick proponuje Brooke pracę w Forrester Creations. Kobieta zgadza się. Jej decyzja jednak budzi niepokój Eryka. Obawy ojca próbuje uśmierzyć Felicia...

 • Keira Knightley uległa tylko Jamesowi Bondowi

  Przed laty brytyjski Narodowy Instytut Niewidomych nazwał Keirę Knightley posiadaczką drugiego w kolejności najseksowniejszego głosu świata; zaraz po Seanie Connery. Dziś z wokalnych umiejętności gwiazdy postanowił skorzystać sam John Carney, twórca oscarowego hitu "Once". Dla sympatycznej piratki z Karaibów rola w jego najnowszej komedii "Zacznijmy od nowa" była - jak sama mówi - miłą odskocznią od ciągłego umierania na dużym ekranie.