• Informacje na temat:

  obcisłe ubrania gwiazd

Artykuły na temat: obcisłe ubrania gwiazd
 • O tych strojach gwiazd było głośno w 2016 roku!

  Gwiazdy dwoją się i troją, by zabłysnąć na czerwonym dywanie i ściankach sponsorskich. W tym celu najczęściej wypożyczają kreacje od znanych projektantów. W wyborze odpowiednich strojów chętnie(...) polskim gwiazdom przydarzyły się wpadki modowe.

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze

 • ​Polskie Oscary. Gwiazdy na czerwonym dywanie!

  Gala, podczas której w poniedziałek wręczone zostały Orły 2012, była nie tylko wielkim świętem kina, ale też spektakularnym pokazem mody! Na czerwonym dywanie rozłożonym w holu Teatru Narodowego wprost roiło się od gwiazd. Tutaj nie były ważne kreacje aktorskie, ale kreacje, w jakich ulubieńcy kinomanów i telewidzów przyszli na uroczystość!

 • Najlepiej ubrane gwiazdy 2005 r.

  Wokalistki, aktorki i modelki znalazły się na liście najlepiej ubranych gwiazd 2005 roku. Zwyciężyła angielska modelka Kate Moss, której chyba nie zaszkodziły niedawne skandale związane z zażywaniem narkotyków i nieustających konfliktów ze swoim (ponoć już byłym) narzeczonym Petem Dohertym, muzykiem grupy Babyshambles.

 • Gwiazda wraca na scenę w trakcie batalii rozwodowej

  Gwiazda R&B, Kelis , pojawiła się w środę, 31 kwietnia, w Nowym Jorku po raz pierwszy na scenie od momentu urodzenia syna w ubiegłym roku.

 • Britney Spears niestosownie ubrana?

  Amerykańskie serwisy plotkarskie pochyliły się nad strojem Britney Spears podczas niedzielnej wizyty w kościele.

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  Lady Gaga, prywatnie weganka, zdecydowała się na kreację z mięsa? Gwiazda tłumaczyła, że swoim strojem chciała wyrazić poparcie dla...gejów w amerykańskiej armii, którzy muszą ukrywać swoją(...), którego Cole była jurorką, gwiazda pojawiła się w długiej czarnej sukni z dekoltem mocno eksponującym biust i kończącym się tylko trochę wyżej niż miejsce, od którego zaczynało się rozcięcie odsłaniające...

 • Najgorzej ubrane sławy

  Victoria Beckham otwiera tegoroczną edycję listy najgorzej ubranych sław autorstwa amerykańskiego krytyka mody Mr Blackwella.

 • Piersi Kai Paschalskiej

  ...21-letnia gwiazda "Klanu" tęskni chyba za popularnością, jaka stała się jej udziałem na krótką chwilę podczas występów w "Tańcu z gwiazdami". Niedawno na jednej z imprez w warszawskim klubie pokazała... piersi.

 • Ricky Martin: Chcę zostać gwiazdą rocka

  Ricky Martin, latynoski gwiazdor muzyki pop, bardzo cieszy się z tego, że jego taneczne piosenki zdobywają szczyty list przebojów na całym świecie, ale mimo wszystko uważa, iż muzycznie jeszcze nie jest do końca spełniony. Jego największym marzeniem jest bowiem bycie gwiazdą rocka.