• Informacje na temat:

  obecna miss polonia

Artykuły na temat: obecna miss polonia
 • Renata Gabryjelska: Czym się zajmuje obecnie gwiazda "Złotopolskich"?

  Odkąd w 1993 r. zdobyła tytuł I Wicemiss Polonia, miała świat u stóp. Podpisała kontrakt z paryską agencją modelek, a jej twarz zdobiła okładki luksusowych magazynów o modzie. Ale dla Renaty(...) w końcu miss zdecydowała się na rozmowę z dziennikarzem, ten zapytał ją, czy nie czuje się jak w pułapce, będąc "przygwożdżona" do jednego mężczyzny. - To jest cena, jaką świadomie się płaci za udany...

 • "Taniec z Gwiazdami". Marcelina Zawadzka: "Rafał rzadko chwali...."

  Marcelina Zawadzka była Miss Polonia, a obecnie jedna z faworytek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" coraz lepiej radzi sobie w programie. Od trzech odcinków jej noty od jury osiągają wysoki pułap, co najmniej 35 punktów.

 • Miss Polonia mówi po angielsku

  Jak obecna Miss Polonia włada językiem angielskim? Czy poradzi sobie podczas wyborów Miss Universe lepiej niż nasza ubiegłoroczna piękność?

 • Marcelina Zawadzka: Odpocznę później

  W obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" konkurencja jest ogromna. Znana piosenkarka zadziwia kunsztem, lubiana aktorka fruwa jak motyl. Ale jest dziewczyna, która w tańcu robi niesamowite postępy. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, też ma wielkie szanse na Kryształową Kulę.

 • Magdalena Michalak powalczy o tytuł Miss Intercontinental

  Polską reprezentantką w międzynarodowym konkursie piękności Miss Intercontinental 2014 będzie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014 Magdalena Michalak (21 l.).

 • Marcelina Zawadzka nie radzi sobie z haluksami?

  Była Miss Polonia i obecna prezenterka programu "Pytanie na śniadanie" Marcelina Zawadzka (27 l.) przez konieczność częstego chodzenia w eleganckich, ale niestety nie do końca wygodnych butach, ma zniszczone stopy.

 • Katarzyna Borowicz: Tata byłby dumny

  Tuż po wygranej w konkursie Miss Polonia 2004 straciła ojca. Mimo bólu pojechała na wybory Miss World i godnie nas reprezentowała.

 • Marcelina Zawadzka wyleci z TVP za udział w reklamie?

  Trwa pięć minut Marceliny Zawadzkiej (28 l.) w Telewizji Polskiej. Miss Polonia 2011 zdecydowała się jednak na krok, który może kosztować ją utratę pracy.

 • Marcelina Zawadzka (28 l.) od czasu do czasu wspiera różne akcje charytatywne. Zazwyczaj gwiazdy są chwalone przez fanów za taką pomoc, ale tym razem była Miss Polonia nie usłyszała miłych słów.

 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  ...i Ludzie". Kto jeszcze w mijającym roku został szczęśliwym rodzicem? Czytaj dalej na następnej stronie! Kwiecień był wspaniałym miesiącem także dla byłej Miss Polonia, Rozalii Mancewicz (29

Wideo na temat: obecna miss polonia
 • Paulina Krupińska: Nie jestem zwolenniczką medycyny estetycznej

  Paulina Krupińska jest jedną z najstarszych Miss Polonia, tytuł uzyskała bowiem w wieku 25 lat. Obecnie ma 27 lat i uważa, że jest zdecydowanie zbyt młoda na inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Najpiękniejsza Polka nie wyklucza jednak, że skorzysta z nich w przyszłości. Jej zdaniem tego typu zabiegi przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które cierpią z powodu poważnych defektów skóry

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Nieobecny

  16-letni Martin (Javier de Pietro) uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian (Carlos Echevarria). Chłopak zaczyna obsesyjnie pożądać instruktora. Podczas jednego z treningów Martin narzeka na ból w oku, więc nauczyciel postanawia zabrać go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest poważna i chłopak może wrócić do domu. Nie chcąc wysyłać swojego ucznia w drogę powrotną samego, Sebastian odwozi go do domu. Zastają zamknięte drzwi, więc nauczyciel...