• Informacje na temat:

  obecna zona daniela olbrychskiego

Artykuły na temat: obecna zona daniela olbrychskiego
 • Daniel Olbrychski: Przyszedł czas na zmiany?

  Aktor i jego żona stoją przed ważną decyzją, która zaważy na ich dalszym życiu. Czy na wschodzie znajdą swój nowy azyl?

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Żona Daniela Olbrychskiego miała wypadek! Potrąciła kobietę na pasach!

  To był bardzo stresujący dzień dla Daniela Olbrychskiego (71 l.) i jego ukochanej. Gdy jechali na pogrzeb byłej żony aktora, doszło do wypadku. Krystyna Demska-Olbrychska (61 l.) potrąciła staruszkę, która przechodziła przez przejście dla pieszych.

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. Piętro odbyła się w sobotę, 10 grudnia, uroczysta premiera spektaklu "Po drodze do Madison".

 • Krystyna Demska trafiła do szpitala! Może liczyć na wsparcie męża, Daniela Olbrychskiego

  ...za to oni sami przekonali się, że mogą na siebie zawsze liczyć. Niedawno to kobieta potrzebowała wsparcia Olbrychskiego. Jak donosi "Super Express", żona aktora trafiła do szpitala! Miała problemy...

 • Dom Olbrychskich jest pełen zwierząt

  Trzy koty, w tym jeden dziki - rasy savannah - zapisany w testamencie; suczka yorka o imieniu Pipi, która rządzi domem oraz dwa konie - to dość liczny zwierzyniec. Daniel Olbrychski i jego żona Krystyna Demska-Olbrychska lubią towarzystwo zwierząt.

 • Żona Olbrychskiego rozżalona po wypadku: Nie mamy na taksówki!

  ...jej, ani Daniela nie stać! "Jak się mieszka dwadzieścia parę kilometrów od miasta, to się nie zarobi. Nie ma takiej możliwości" - mówi tabloidowi. Demska bardzo żałuje tego, co się stało. Jest...

 • Konczałowski o "Królu Learze"

  Próby spektaklu "Król Lear" w warszawskim Teatrze na Woli, w reżyserii rosyjskiego reżysera filmowego i teatralnego Andrieja Konczałowskiego, dobiegają końca. Premierę spektaklu, w którym rolę tytułową zagra Daniel Olbrychski, zaplanowano na przyszłą sobotę, 21 stycznia. Rola Króla Leara jest uhonorowaniem 60. urodzin Olbrychskiego. Aktor osobiście namówił Konczałowskiego do pracy w Polsce.

 • Krystyna Demska-Olbrychska o swoim stanie zdrowia!

  Żona Daniela Olbrychskiego (70 l.) uspokaja, że operacja biodra się udała, a dzięki rehabilitacji powoli wraca do zdrowia...

 • "Jowita": Ostatnia rola Cybulskiego

  Barbara Kwiatkowska, Kalina Jędrusik i Daniel Olbrychski - ci aktorzy wystąpili wspólnie w filmie Janusza Morgensterna "Jowita", który 45 lat temu trafił na ekrany polskich kin. Obraz przeszedł jednak do historii jako ostatnia rola tragicznie zmarłego Zbigniewa Cybulskiego.