• Informacje na temat:

  obecna żona olbrychskiego

Artykuły na temat: obecna żona olbrychskiego
 • Żona Daniela Olbrychskiego miała wypadek! Potrąciła kobietę na pasach!

  To był bardzo stresujący dzień dla Daniela Olbrychskiego (71 l.) i jego ukochanej. Gdy jechali na pogrzeb byłej żony aktora, doszło do wypadku. Krystyna Demska-Olbrychska (61 l.) potrąciła staruszkę, która przechodziła przez przejście dla pieszych.

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Żona Olbrychskiego rozżalona po wypadku: Nie mamy na taksówki!

  Krystynie Demskiej-Olbrychskiej (62 l.) za potrącenie na pasach 81-letniej kobiety grozi utrata prawo jazdy. Małżonka gwiazdora tłumaczy, że jest to scenariusz dla niej nie do zaakceptowania!

 • Dom Olbrychskich jest pełen zwierząt

  Trzy koty, w tym jeden dziki - rasy savannah - zapisany w testamencie; suczka yorka o imieniu Pipi, która rządzi domem oraz dwa konie - to dość liczny zwierzyniec. Daniel Olbrychski i jego żona Krystyna Demska-Olbrychska lubią towarzystwo zwierząt.

 • Krystyna Demska-Olbrychska o swoim stanie zdrowia!

  Żona Daniela Olbrychskiego (70 l.) uspokaja, że operacja biodra się udała, a dzięki rehabilitacji powoli wraca do zdrowia...

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. Piętro odbyła się w sobotę, 10 grudnia, uroczysta premiera spektaklu "Po drodze do Madison".

 • Krystyna Demska trafiła do szpitala! Może liczyć na wsparcie męża, Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski (71 l.) i jego żona Krystyna Demska (61 l.) przeżywają teraz trudne chwile. Niedawno kobieta przeszła operację i teraz porusza się o kulach. Na szczęście ma u boku kochającego męża, który wyręcza ją ze niemal wszystkich obowiązków.

 • Konczałowski o "Królu Learze"

  Próby spektaklu "Król Lear" w warszawskim Teatrze na Woli, w reżyserii rosyjskiego reżysera filmowego i teatralnego Andrieja Konczałowskiego, dobiegają końca. Premierę spektaklu, w którym rolę tytułową zagra Daniel Olbrychski, zaplanowano na przyszłą sobotę, 21 stycznia. Rola Króla Leara jest uhonorowaniem 60. urodzin Olbrychskiego. Aktor osobiście namówił Konczałowskiego do pracy w Polsce.

 • Była żona i córka Andrzeja Kopiczyńskiego "nie chcą go znać"!

  Kilka dni temu niespodziewanie zmarła żona słynnego "Czterdziestolatka". Pani Monika była dla niego ogromnym wsparciem w ostatnich latach. Aktor zmaga się bowiem z ciągle postępującą chorobą Alzheimera. Stan jest już na tyle poważny, że znajomi nawet nie poinformowali go o tym, że jego żona nie żyje.  Wielu zastanawia się nad tym, co teraz stanie z się panem Andrzejem, którym do niedawna...

 • "Jowita": Ostatnia rola Cybulskiego

  Barbara Kwiatkowska, Kalina Jędrusik i Daniel Olbrychski - ci aktorzy wystąpili wspólnie w filmie Janusza Morgensterna "Jowita", który 45 lat temu trafił na ekrany polskich kin. Obraz przeszedł jednak do historii jako ostatnia rola tragicznie zmarłego Zbigniewa Cybulskiego.