• Informacje na temat:

  obecna żona piotra adamczyka

Artykuły na temat: obecna żona piotra adamczyka
 • Nowy związek aktorki z ortopedą Robertem Śmigielskim nie jest już tajemnicą. Choć aktorka nie chce się wypowiadać na ten temat, tabloidy drążą temat. Niedawno dowiedzieliśmy się, że ukochany Rosati jest ojcem czwórki dzieci i niedawno rozstał się z żoną. Z doniesień medialnych wynikało także, że to właśnie on leczył jakiś czas temu byłego aktorki, Piotra Adamczyka. Teraz "Fakt" postanowił...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Karolak nie chciał u siebie żony Adamczyka

  Kate Rozz (35 l.) próbuje zrobić karierę w polskim show-biznesie. Choć znany mąż stara się pomóc jak tylko może, celebrytka wciąż przegrywa z rodzimymi gwiazdkami.

 • Kate Rozz życzy szczęścia Adamczykowi i Rosati

  Była żona Piotra Adamczyka, 34-letnia Kate Rozz, deklaruje, że nie czuje do niego żalu, jeśli związał się z Weroniką Rosati. Zakochanej parze życzy szczęścia. A czy jej serce skradł ostatnio jakiś mężczyzna? "Jestem szczęśliwą singielką" - przyznaje.

 • "Sama słodycz": Poznajcie bohaterów nowego serialu TVN

  ...i wieloma innymi bohaterami "Samej słodyczy" po raz pierwszy spotkamy się 3 marca o godzinie 21.30, kiedy to na antenie TVN rozpocznie się emisja 1. odcinka nowego serialu z udziałem Piotra Adamczyka(...) Gąsiorowska) - była żona Fryderyka i mama Stasia - jest typowym niespokojnym duchem z ognistym temperamentem i wiecznie szukającym dla siebie najlepszego miejsca na Ziemi. Po rozwodzie wzięła na siebie ciężar...

 • Pokochał dzieci żony jak swoje

  Piotr Adamczyk uchodził za faceta, który uwielbia piękne kobiety, ale nie lubi zobowiązań. A tu taka odmiana! Ożenił się i stara się... o syna!

 • Naznaczony

  Aleksander Drawski (Zbigniew Zamachowski) jest znanym pisarzem i ekonomistą. Jego żona spodziewa się dziecka. Kiedy Aleksander podpisuje swoje książki...

 • Gwiazdy w nowym serialu TVN-u

  10 grudnia telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu obyczajowego zatytułowanego "Przepis na życie". Jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2011 roku. Produkcja promowana jest jako historia o tym, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć naprawdę smakować życie i dodawać do niego nowych przypraw.

 • Fibak umawiał młode dziewczyny z bogatymi facetami?!

  ...przykład byłej żony Piotra Adamczyka, którą poznał z bogatym Francuzem. Gdy Fibak został poinformowany o prowokacji, zagroził wojną: "Co ja mogę zrobić, żeby to nie poszło? Obiecuję współpracę do...

 • Patrycja Kazadi znów taneczna

  Występująca obecnie w "Tańcu z gwiazdami" wokalistka i aktorka Patricia Kazadi nagrała taneczny utwór wraz z DJ-em Kristem van D.