• Informacje na temat:

  obecna zona zamachowskiego

Artykuły na temat: obecna zona zamachowskiego
 • Monika Zamachowska uratuje męża przed bankructwem?

  ..., że obecna żona artysty Monika Zamachowska martwi się o przyszłość swoją i męża. Nieraz już apelowała w oficjalnych wypowiedziach do Aleksandry Justy, by zrozumiała, jak ciężko finansowo jest jej...

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • Przełom w rodzinnych relacjach Zbigniewa Zamachowskiego!

  Tego, że pięć lat temu porzucił rodzinę, Maria Zamachowska (23 l.), najstarsza córka Zbigniewa Zamachowskiego, długo nie mogła mu wybaczyć.  Za wszystko obwiniała obecną żonę taty, Monikę. 3 maja 2014 roku dziennikarka wzięła ślub z aktorem i z tej okazji udzieliła wywiadu dla jednego z kolorowych magazynów. Opowiadała w nim o swoim szczęśliwym małżeństwie. Jednocześnie oskarżyła jego byłą żonę...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Monika Zamachowska przygarnęła pod swój dach byłego męża. Co na to Zbigniew?

  Po rozwodzie Monice Zamachowskiej (46 l.) udało się zachować dobre relacje z byłym mężem. A obecny ukochany też go polubił. Niedawno w domu Zamachowskich doszło do czegoś niecodziennego - gościli Jamiego pod swoim dachem.

 • Gdzie zniknął Zamachowski?

  Zbigniew Zamachowski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów, który staje się coraz mniej popularny i rozpoznawalny. Czemu w ostatnich latach coraz mniej go na ekranie? - Kino jakoś o mnie zapomniało - żali się bohater takich filmów, jak "Ucieczka z kina Wolność" czy "Pułkownik Kwiatkowski". Wybitny aktor kończy w niedzielę, 17 lipca, 50 lat.

 • Monika Zamachowska stęskniła się za byłym mężem! Przyleciał do niej do Polski!

  Zamachowskiego (56 l.). Mimo wcześniejszych zapewnień, że doskonale dogaduje się z byłym ukochanym swojej żony, nie stawił się on na rodzinne spotkanie. Czyżby aktor nie do końca darzył Jamiego sympatią...

 • Dorociński jako Kukliński

  W thrillerze "Jack Strong" w reżyserii Władysława Pasikowskiego w roli pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego, a jego żonę Hannę zagra Maja Ostaszewska. Część obsady powstającego filmu ujawnił jego dystrybutor, firma ITI Cinema.

 • Monika Zamachowska zamartwia się o zdrowie byłego męża?

  ...r. i później poślubiła Zbigniewa Zamachowskiego, bardzo przeżywa kłopoty zdrowotne byłego męża. Od kilka tygodni żyje wyłącznie tym, co się z nim dzieje, ma gorącą linię z jego narzeczoną i matką. Szczęśliwie...

 • Yennefer odnaleziona

  Jak poinformowała agencja Inter Info, rolę pięknej czarodziejki Yennefer w planowanej ekranizacji książek Andrzeja Sapkowskiego o przygodach "Wiedźmina", ostatecznie zagra Grażyna Wolszczak. Tym sposobem rozwiano wcześniejsze plotki na temat obsady, mówiące, że w postać Yennefer wcieli się Agnieszka Sitek, znana z serial u "Złotopolscy".