• Informacje na temat:

  obecny partner dody

Artykuły na temat: obecny partner dody
 • Doda współpracowała z gangsterami? Jej prawnik zaprzecza!

  Jedna z gazet doniosła ostatnio, że Doda wynajęła kryminalistów, by zemścić się na byłym partnerze Emilu Haidarze. Czy faktycznie? Prawnik skandalistki zaprzecza rewelacjom...

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

 • Doda nienawidzi partnerek swoich byłych?!

  ...marnie. Szczególnie, gdy wspomniany zostaje muzyk Adam Darski – Nergal, były partner piosenkarki. "Gdy Szulim powiedziała w sądzie, że według niej powodem agresji Dody była zazdrość o dobre relacje łączące ją i Nergala, artystka straciła panowanie nad sobą. Wygląda na to, że piosenkarka ma kłopot z nowymi partnerkami swych byłych chłopaków" - czytamy w tygodniku. Wszak sporo się mówi także o tym...

 • Nergal poprawi muzykę Dody?

  Czy Doda będzie brzmiała jak Behemoth? Życiowy partner wokalistki, Adam "Nergal" Darski, pomoże jej w nagrywaniu nowej płyty.

 • Doda o rozstaniu z Haidarem: "Wiele rzeczy ukrywał przede mną"

  ...i pod koniec 2015 roku Rabczewska poinformowała, że rozstali się. "Spotkaliśmy mur niezrozumienia i różnych poglądów. Tych dotyczących wpływu osób trzecich na partnera i bezpośrednio na nasze życie(...) wciąż jest obecny w moim życiu i ten jego zawzięty charakter wciąż czuję na swoich plecach" - wyjawiła. Wytłumaczyła, o co dokładnie jej chodzi. Najbardziej dziwi ją to, że Haidar oczekuje od niej...

 • Prokuratura popiera wniosek o ponowny proces Dody

  Prokuratura poparła w poniedziałek (11 czerwca) wniosek obrony o ponowny proces piosenkarki Dody. W pierwszej instancji została ona skazana na 5 tys. zł grzywny za obrazę uczuć religijnych przez określenie autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła".

 • Emil Hajdar żąda od Dody zwrotu wszystkich prezentów, nawet skarpetek!

  Od rozstania Dody (32 l.) z Emilem Haidarem (35 l.) minęły już cztery miesiące, ale między byłymi partnerami wciąż trwa wojna!

 • Słowa Radka Majdana, wciąż obecnego męża Dody, ponoć bardzo zraniły piosenkarkę...

 • Doda będzie "kurą domową", by spełnić oczekiwania narzeczonego?!

  Doda (32 l.) przy obecnym partnerze chyba musi nieco zmienić swój wizerunek. Czy niedługo będzie prawdziwą „kurą domową”?

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.