• Informacje na temat:

  obecny partner kayah

Artykuły na temat: obecny partner kayah
 • To dlatego Kayah nie wzięła udziału w Opolu?! Nie chodziło tylko o politykę!

  Kayah (49 l.) wciąż nie uporała się z demonami z przeszłości...

 • Piosenkarka Kayah do tej pory nie chciała opowiadać o życiu prywatnym i związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką z grupy Zakopower.

 • Kayah jest zakochana, ale nie chce powiedzieć w kim. Tygodnik zdradza nieco więcej szczegółów

  Kayah (48 l.) przed laty ukrywała przed światem swego wybranka. To zniszczyło ich miłość. Dziś też nie chce wyznać, dla kogo bije jej serce. Personalia nowego ukochanego wokalistki do tej pory nie są znane. Pojawiają się głosy, że gdy wreszcie dowiemy się, kto nim jest, będziemy bardzo zdziwieni!

 • Edyta Górniak w ciąży!

  Edyta Górniak jest w ciąży! Tym razem to nie dziennikarska kaczka, ale szczera prawda. Ojcem przyszłego dziecka 31-letniej wokalistki jest 27-letni gitarzysta Dariusz Krupa, muzyk sesyjny, współpracujący m.in. z Kayah i Mieczysławem Szcześniakiem. Dziecko ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku.

 • Kayah apeluje o pomoc! "Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację"

  Kayah (51 l.) opublikowała w mediach społecznościowych rozpaczliwy post.

 • Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.

 • Kayah korzysta z medycyny niekonwenconalnej?!

  Kayah (48 l.), która zmaga się z problemami z tarczycą, ponoć sięgnęła po nietypowe metody leczenia.

 • "Zawiewa w czaszkę"

  Siedem lat po wydaniu płyty "Spectrum", przypomniała o sobie tarnowska grupa Ziyo. Jak się okazuje, legenda nowej fali przez ten czas nie zawiesiła działalności. Jej dorobek można sobie było przypomnieć pod koniec 2004 roku, kiedy w sklepach pojawiły się reedycje wszystkich płyt zespołu dowodzonego od początku przez wokalistę Jerzego Durała. Te wznowienia były swego rodzajem przygotowaniem terenu pod premierowy materiał, który ukazał się 16 maja 2005 r.. Wtedy na półki sklepowe trafiła płyta...

 • Kayah zaśpiewa na ślubie Sebastiana Karpiela-Bułecki?!

  Kayah (48 l.) utrzymuje przyjacielskie stosunki ze swoim byłym partnerem. Ponoć nie zabraknie jej nawet na jego ślubie!

 • "Porządnie dostałam batem showbiznesu"

  Najpierw rzuciła polską scenę muzyczną "Na kolana", teraz niebanalnie i zmysłowo zaprasza wszystkich do swojego wnętrza i pozwala "Zostać" na dłużej. Piękna, odważna i silna kobieta, "taka trochę emancypantka", która nigdy nie marnuje danej jej szansy. Przez życie idzie pewna swojej wartości i zamierza nigdy niczego nie żałować. To zaledwie namiastka tego, co można powiedzieć o Kasi Cerekwickiej. Z Eweliną Wiśniewską rozmawiała o swoim życiu, patrząc na nie przez pryzmat "Pokoju 203".