• Informacje na temat:

  obecny prezydent usa

Artykuły na temat: obecny prezydent usa
 • Ivanka Trump dostała własny gabinet w Białym Domu! Czym będzie się zajmowała?

  ...​Ivanka Trump (35 l.) otrzymała własny gabinet w Białym Domu! Od teraz będzie „uszami i oczami” prezydenta USA, Donalda Trumpa (70 l.). Za swoje usługi nie będzie pobierała wynagrodzenia.

 • "The Interview": Obama krytykuje Sony

  Prezydent USA Barack Obama skrytykował w piątek firmę Sony Pictures za odwołanie pokazów filmu "The Interview" po groźbach hakerów z Korei Północnej. Podkreślił, że to może zachęcać innych do zastraszania twórców, których dzieła zawierają niewygodne treści.

 • Donald Trump zażywa leki na prostatę, by wspomóc porost włosów? Lekarz zabrał głos!

  Donald Trump (70 l.) zażywa leki na prostatę, by wspomóc porost włosów? Tak twierdzi jego lekarz, który przy okazji zdradził, jakie medykamenty stosuje jeszcze prezydent USA.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Barack Obama wystąpi w serialu "Czarno to widzę"?

  Wygląda na to, że prezydent Stanów Zjednoczonych rozpocznie... karierę filmową!

 • Znikoma popularność filmu o FIFA

  Tylko dwóch widzów pojawiło się w Los Angeles na premierze filmu "Wspólne pasje", opowiadającego historię Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Data pierwszego pokazu zbiegła się z aferą korupcyjną w FIFA, która wybuchła po zatrzymaniu siedmiu działaczy.

 • Barack Obama wystąpi w programie "Running Wild with Bear Grylls"

  Rodriguez, Michaela B. Jordana czy Kate Hudson. W poniedziałek stacja NBC poinformowała, że w 9. odcinku najnowszej serii wystąpi sam Barack Obama. Według zapowiedzi prezydent USA i Bear Grylls przemierzą...

 • Jerzy Skolimowski doktorem h.c. Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

  Jerzy Skolimowski - reżyser, scenarzysta, a także artysta malarz - otrzymał w czwartek, 5 marca, tytuł doktora honoris causa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uroczystość zainaugurowała obchody 70-lecia istnienia łódzkiej uczelni.

 • ...z wnuczką... Bill Clinton, były prezydent USA, przez swój romans z 22-letnią wówczas stażystką Monicą Lewinsky omal nie stracił stanowiska. Podczas zeznań zaprzeczał, jakoby miał z nią stosunki(...) przed sądem tłumaczył się z organizowanych w swojej willi erotycznych imprez - bunga bunga - z udziałem nieletnich. Uczestniczki zabaw w domu Berlusconiego przebierały się za zakonnice, prezydenta...

 • Retrospektywa Waleriana Borowczyka w Nowym Jorku

  W nowojorskim Lincoln Center zorganizowano retrospektywę twórczości plastyka i reżysera Waleriana Borowczyka. Obejmuje ona 13 filmów pełnometrażowych, filmy krótkometrażowe i ekspozycję plakatów artysty. Organizatorzy zaliczają go do "gigantów światowego kina".

Zdjęcia na temat: obecny prezydent usa
Wideo na temat: obecny prezydent usa
 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Nieobecny

  16-letni Martin (Javier de Pietro) uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian (Carlos Echevarria). Chłopak zaczyna obsesyjnie pożądać instruktora. Podczas jednego z treningów Martin narzeka na ból w oku, więc nauczyciel postanawia zabrać go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest poważna i chłopak może wrócić do domu. Nie chcąc wysyłać swojego ucznia w drogę powrotną samego, Sebastian odwozi go do domu. Zastają zamknięte drzwi, więc nauczyciel...

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

Dyskusje na temat: obecny prezydent usa
 • Re: Minęła się z powołaniem?

  mieszkan i wracajcie na Bemowo do swoich mieszkan w blokach z plyt wiecie kto wybudowal cale osiedle Bemowo Lotnisko prezydent obecny USA BarakoObama z rodzina i kolegami oni kupili tereny pod osiedla Bemowo 1,2,3,4,5 dzieki prezydentowi jest osiedle Bemowo Lotnisko już wiecie a wy ich krzywdzcie krzywdzcie głowy panstw sojusznikow narodu polskiego bedczcie beczcie agresja do ludzi bo sie kochaja