• Informacje na temat:

  obsada filmu przyjaciele

Artykuły na temat: obsada filmu przyjaciele
 • Nowości Netflix 2018: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]. Aktualizacja #30

  ..."Nastoletniego wilkołaka". "12 małp" to adaptacja filmu o tym samym tytule z 1995 roku. Akcja serii rozgrywa się w 2043 roku, kiedy ponad 90 % populacji planety zginęło na skutek stworzonego(...) otrzymał błędną diagnozę i nie jest śmiertelnie chory, Glass postanawia okłamać swoich bliskich i dalej udawać, że umiera. Dlaczego? Ponieważ wszyscy jego przyjaciele zaczęli go lepiej traktować...

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #81

  ...na platformę trafią trzy seriale: "Przyjaciele z uniwerku" (drugi sezon), "Titans" oraz "Sex Education". "Friends from College" to serial komediowy, który wyreżyserował Nicholas Stoller ("Muppety(...) 24 maja w serwisie pojawi się pierwszy sezon serialu "What/If", "Pełne morze" oraz kontynuacja komediodramatu "Ona się doigra". "Ona się doigra" to serialowa wersja filmu Spike'a Lee z 1986 roku...

 • "Fru!": Maja Bohosiewicz została matką

  Maja Bohosiewicz - aktorka ("W ciemności", "Pani z przedszkola") i mistrzyni zdumiewających transformacji z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Fru!".

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, zwiastuny, obsada] Aktualizacja #17

  ...powieści BB Easton "44 Chapters About 4 Men". Aktualizacja #7: Sarah Chalke ("Przyjaciele z uniwerku") wcieli się w rolę najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki (Katherine Heigl) w serialu "Firefly Lane". Aktualizacja #6: Powiększa się obsada serialu "Away"; "Pan Iglesias" otrzymał drugi sezon. Aktualizacja #5: Twórca serialowego "Punishera", Steve Lightfoot, przygotowuje nowy serial...

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

 • Gwiazda "Newsroomu" na planie nowego filmu

  Emily Mortimer - gwiazda serialu "Newsroom", dołączyła do obsady filmu "Ten Thousand Saints". To kolejna propozycja filmowa Mortimer, która w ostatnim czasie poświęciła się telewizji.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • O czym będzie "Ultraviolet"?

  Sebastian Fabijański, Bartłomiej Topa, Marek Kalita i Michał Żurawski - silna męska obsada w nowym serialu AXN "Ultraviolet"!

 • "Igrzyska śmierci" znów w kinach: Kosogłos żyje

  21 listopada do kin wejdzie dalszy ciąg ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Do zjawiskowej obsady, w której znaleźli się Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Woody Harrelson i Donald Sutherland, dołączyła nominowana do Oscara Julianne Moore.

Zdjęcia na temat: obsada filmu przyjaciele