• Informacje na temat:

  obsada kultowego

Artykuły na temat: obsada kultowego
Zdjęcia na temat: obsada kultowego
Wideo na temat: obsada kultowego
 • „Świat według Kiepskich”: Zbigniew Wodecki ujawnia kulisy

  „Balanga, sałatka i popitki”: Zbigniew Wodecki gra siebie w kolejnym odcinku „Świata według Kiepskich”. Słynny muzyk opowiada jak trafił do obsady kultowego serialu.

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

 • "Zasada przyjemności": Reżyser o swoim dziele

  "'Zasada przyjemności' to produkcja wyjątkowa. Począwszy od intrygującego, wielowątkowego scenariusza Macieja Maciejewskiego, autora kultowego "Gliny", przez niezwykłe i wspaniale sfotografowane lokacje w Odessie, Pradze i Warszawie – współbohaterach tego serialu, aż po fantastyczną grę międzynarodowej obsady" - mówi Dariusz Jabłoński, reżyser serialu.

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

Dyskusje na temat: obsada kultowego
 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  Cała obsada aktorska genialna ale największe podziękowania należą się Panu Arturowi Barciśiowi czyli serialowemu Norkowi. Nikt lepiej nie mógłby zagrać w tak humorystyczny sposób takiego niedorajdę, ciapę i głuptasa :))) Panie Arturze DZIĘKUJEMY! Głównie przez Pana płakaliśmy ze śmiechu :)

 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  Pilaszewska była najlepsza. Zmiana aktorki zaszkodziła serialowi. Przestaliśmy oglądać. NIE TRAWIMY kumoterstwa oraz słabej gry aktorskiej. Te niedopracowania i sztuczności było widać też u Solejukowej w Ranczo. SZKODA. DUŻY błąd producentów. Utworzył się hermetyczny KLAN aktorski, obsada aktorska w znacznej części przeprzeniesiona do innych produkcji serialowych.

 • Re: „Klan”: Fani „Klanu” ostro protestują przeciwko decyzji władz TVP1

  Najlepszym serialem i tak pozostanie serial W labiryncie Najlepsza obsada, Super dialogi i życie takie jakie było bez cukru i lukru Pozdrawiam fanów tego kultowego serialu