• Informacje na temat:

  obsada serialu

Artykuły na temat: obsada serialu
 • "Amerykańscy bogowie": Powiększa się obsada serialu

  Cloris Leachman oraz Peter Stormare dołączyli do obsady serialu fantasy stacji Starz.

 • Drugi sezon "Detektywa": Obsada potwierdzona!

  Telewizja HBO potwierdziła obsadę drugiego sezonu serialu "Detektyw". Do Vince'a Vaugnha i Colina Farrella dołączyli: Kelly Reilly, Taylor Kitsch i Rachel McAdams.

 • "Pose": Gwiazdorska obsada nowego serialu Ryana Murphy'ego

  Tatiana Maslany, Evan Peters, Kate Mara oraz James Van Der Beek zagrają główne role w najnowszym serialu Ryana Murphy'ego ("American Horror Stroy", "Glee", "Feud").

 • Witherspoon i Kidman razem w serialu

  To będzie wyjątkowo gwiazdorska obsada! Reese Witherspoon i Nicole Kidman zagrają w serialu "Big Little Lies". Będzie hit?

 • "Żywe trupy": Obsada serialu przyjeżdża do Polski!

  ...serialu.  Jeszcze nie możemy zdradzić szczegółów wizyty, ale szykujcie się, bo tego wydarzenia nie można przegapić" - mówi Magdalena Strobel Marketing Director Central Europe w FOX Networks Group.

 • Kasia Adamik o serialu "Wataha"

  W niedzielę, 12 października, odbyła się premiera pierwszej oryginalnej produkcji HBO Polska "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska.

 • "M jak miłość": Anna Gorajska dołączyła do obsady "Emki"!

  Do obsady "M jak miłość" dołączyła właśnie Anna Gorajska, czyli Uliana Pawluczenko z "Dziewczyn ze Lwowa". Już pod koniec marca aktorkę po raz pierwszy zobaczymy w najpopularniejszym polskim serialu w roli prawniczki Kamili Jabłońskiej.

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • "Przyjaciele": Obsada szykuje nowy projekt?

  Po latach spotkań w programach telewizyjnych i niedawnym selfie, które podbiło Instagram, obsada "Przyjaciół" może ponownie znaleźć się na planie. "Hollyood Reporter" informuje o tajemniczym projekcie, który ma być emitowany na platformie HBO Max.

 • Magdalena Cielecka w serialu HBO "Pakt"

  Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko i Marcin Wojciechowski dołączyli do obsady nowego serialu HBO "Pakt". Głównego bohatera produkcji gra Marcin Dorociński. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

Zdjęcia na temat: obsada serialu
Wideo na temat: obsada serialu
Dyskusje na temat: obsada serialu