• Informacje na temat:

  obsada serialu julia

Artykuły na temat: obsada serialu julia
 • "M jak miłość": Anna Milewska dołączyła do obsady serialu

  Do obsady najpopularniejszego polskiego serialu dołączyła niedawno znakomita aktorka Anna Milewska, czyli niezapomniana Julia Złotopolska ze „Złotopolskich”. Po raz pierwszy zobaczymy ją w „M jak miłość” pod koniec listopada.

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • "Na dobre i na złe": Julia Wyszyńska straciła rolę w serialu?

  Z powodu występu w spektaklu "Klątwa" aktorka Julia Wyszyńska straciła rolę w serialu TVP "Na dobre i na złe" - informuje portal wPolityce.pl. W rzeczywistości aktorka sama zrezygnowała z roli, jeszcze w 2016 roku...

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • "Belle Epoque": Blogerka Maffashion wystąpi w serialu

  Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, dołączyła do obsady najbardziej oczekiwanego serialu tej wiosny!

 • Szyc w "Czasie honoru - Powstanie"

  Powstanie Warszawskie będzie tłem dramatycznych wydarzeń, zwrotów akcji i sceną, na której krzyżować się będą losy bohaterów przebojowego serialu TVP2 "Czas honoru". Zdjęcia ruszają 29 kwietnia, potrwają do 12 sierpnia i będą realizowane w Milanówku, Warszawie, na Dolnym Śląsku. Do znanej już obsady serialu dołączą m.in.: Borys Szyc, Edyta Olszówka i Ireneusz Czop.

 • "Barwy szczęścia": Orina Krajewska dołączy do obsady

  W ostatnich latach widzowie mogli oglądać aktorkę m.in. w serialu "Bodo", za to wcześniej - razem z matką - Orina zagrała w "Domu nad Rozlewiskiem". Poza tym - od śmierci Małgorzaty Braunek - artystka aktywnie działa jako współzałożycielka i prezes Fundacji "Bądź", która pomaga osobom chorym na raka. I w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" wyznaje:  - Kiedy człowiek ma tragiczne doświadczenia...

 • Za kulisami trzeciej serii "Blondynki"

  Jak Joanna Moro czuje się w roli pani weterynarz z Mazur oraz kto skradnie jej serce? Zdjęcia do nowych odcinków serialu "Blondynka" są już prawie gotowe.

 • Julia Ormond w dramacie science fiction

  Julia Ormond dołączyła do obsady serialu science fiction "Incorporated".

 • Kontynuacja serialu Grocholi

  Wiosną 2008 roku mają ruszyć zdjęcia do kolejnych odcinków serial u "Ja wam pokażę".

Zdjęcia na temat: obsada serialu julia
Wideo na temat: obsada serialu julia
 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska o serialu

  Julia Kamińska dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej". Kogo zagra i jak jej bohaterka wpłynie na losy innych postaci? Gwiazda "Brzyduli" i "Singielki" zdradza nam te sekrety.

 • Na planie smakowitego serialu

  Spotkanie z obsadą, serialowe wydarzenia od kulis, marzenia o aktorstwie - zobacz relację z wizyty Anny i Julii Pawełoszek na planie "Przepisu na życie".

Dyskusje na temat: obsada serialu julia