• Informacje na temat:

  obuchowicz bartosz

Artykuły na temat: obuchowicz bartosz
 • Bartosz Obuchowicz znów zostanie ojcem!

  Bartosz Obuchowicz (35 l.) i jego żona spodziewają się kolejnego dziecka!

 • Obuchowicz do "Heli w opałach"

  Bartosz Obuchowicz, który dał nam się ostatnio poznać jako całkiem niezły tancerz, po raz kolejny nas zaskoczy. Już wkrótce zobaczymy go w serial u "Hela w opałach".

 • Bartosz Obuchowicz marzy o synu?

  Bartosz Obuchowicz (36 l.) i jego żona mają trzy córki. Zdecydują się na kolejne dziecko?

 • Obuchowicz znów przeklina

  "Będziemy naprawdę ostro jechali, będziemy przeklinali i świrowali. Pokażemy wam, na czym ten cholerny świat się opiera" - tak Bartosz Obuchowicz zachęcił widzów do nowego sezonu serialu "South Park".

 • Bartosz Obuchowicz: Wpadłem w pułapkę wizerunkową

  Bartosz Obuchowicz (36 l.) największą popularność zdobył jako Tomek Burski w serialu "Na dobre i na złe", w którym występował przez 12 lat. Dzisiaj jest żonaty i ma trzy córki: Mariannę (12 l.), Marcelinę (8 l.) i Michalinę (1 l.). "Rewii" opowiada o tym, jak sobie radzi w domu pełnym kobiet i dlaczego zniknął z show-biznesu.

 • "South Park" po polsku bez cenzury

  Comedy Central startuje z 15. sezonem serialu "South Park" w wersji z polskim dubbingiem. W jednej z głównych ról usłyszymy Bartosza Obuchowicza. Premiera - 1 lutego o godz. 20.

 • Bartosz Obuchowicz zapuścił włosy. Trudno go poznać!

  Jeśli ktoś dawno nie widział Bartosza Obuchowicza (36 l.), może mieć problem z rozpoznaniem go!

 • Powrót pingwinów! Kto w dubbingu?

  Pięć lat temu świat oszalał na punkcie pingwinów cesarskich z kreskówki "Happy Feet: Tupot małych stóp". Opowieść o śpiewających i tańczących pingwinach podczas pierwszego weekendu wyświetlania obejrzało w USA więcej widzów niż kolejne przygody Jamesa Bonda.

 • Żona Bartosza Obuchowicza robi to nawet, gdy ćwiczy!

  Katarzyna Obuchowicz (36 l.) nie ma oporów przed zamieszczaniem odważnych zdjęć na Instagramie...

 • Chce się zabić?

  W najbliższych odcinkach "Julii" zostanie ujawniony spisek Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Darka (Bartosz Obuchowicz). Dojdzie do tragicznych zdarzeń.

Zdjęcia na temat: obuchowicz bartosz
Wideo na temat: obuchowicz bartosz
 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • TOTART czyli odzyskiwanie rozumu

  Rozwichrzona, porywająca opowieść o gdańskiej formacji artystycznej TOTART, która swoimi obrazoburczo-prześmiewczymi ujawnieniami rozsadzała ponurą, PRL-owską rzeczywistość lat 80-tych ubiegłego wieku. Z TOTARTu wywodzą się takie postaci naszej kontr- i pop-kultury jak Paweł Końjo Konnak, Ryszard Tymon Tymański, Darek Brzóska Brzóskiewicz czy Paweł Paulus Mazur. Co z totartowych ideałów udało się uratować w skomercjalizowanej rzeczywistości po roku 1989? I co się właściwie stało z duchowym...

Dyskusje na temat: obuchowicz bartosz