• Informacje na temat:

  oceana nogi

Artykuły na temat: oceana nogi
 • Kamińska byłaby pierwsza...

  ...…gdyby w ósmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wszystko poszło zgodnie z planem. Ale wokalistka Oceana zrezygnowała z udziału w show z powodu ciąży, więc wszystkie głosy widzów przechodzą na kolejny tydzień.

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Zaskakujący wyrok widzów "TzG"

  ...fantastyczna kreacja utrzymana była w konwencji cukierkowych lat 50. Występ jednak nie wywołał słodkich uczuć w jurorach. Iwona Pavlović wyznała nawet, że nie podobały jej się ,,człapiące nogi" aktorki(...), która dziś wcieliła się w rolę uczennicy mistrza tanga: Rafała Maseraka. BrzydUla była naprawdę piękna w tym tangu! Wysokie noty, liczące aż 39 punktów zdobyła też Oceana i jej partner Przemysław...

 • Jarzębina: "Nasi wygrają dzisiaj"

  Zespół Jarzębina, wykonawca utworu "Koko Euro Spoko", stawia na wygraną Polaków w meczu z Rosjanami. We wtorek (12 czerwca) zespół, który wygrał konkurs na przebój reprezentacji Polski, wystąpi w poznańskiej Strefie Kibica.

 • Saleta pożegnał się z "Tańcem..."

  Grochola i Jan Kliment. Jak zwykle duet pokazał, że potrafi świetnie się bawić zarówno na parkiecie, jak i poza nim. Co więcej: owację wśród publiczności wywołały odsłonięte nogi Kasi oraz... nagi tors Jana(...) płynącej z tańca nie potrafi sobie też odmówić Oceana, która tańczyła fokstrota w duecie z Przemysławem Juszkiewiczem. Wokalistka zaskoczyła wszystkich talentem, muzykalnością i... próbą nauki języka...

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" był sporą niespodzianką. Uczestnicy programu zaskoczyli umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie... wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

 • Kamińska zrezygnuje z "Tańca..."?

  Niewykluczone, że Julia Kamińska, jedna z faworytek obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" będzie musiała pożegnać się z programem. Aktorka nabawiła się poważnej kontuzji.

 • Już wiemy, kto z kim zatańczy!

  Już po raz 11 widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. W najbliższy weekend rusza 11. edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Już 7 marca widzowie zobaczą pierwszy odcinek 11. edycji tego popularnego programu. Na parkiecie wirować będą m.in. Katarzyna Glinka, Artur Barciś, Piotr Szwedes, Katarzyna Grochola, Julia Kamińska.

 • Saleta już nie zatańczy!

  W czwartym odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami" odpadł Przemysław Saleta, któremu towarzyszyła Izabela Janachowska. Parę najniżej ocenili zarówno jurorzy, jak i telewidzowie. Czy zasłużenie?

 • Wielka niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami"!

  Kolejny odcinek programu okazał się niezwykle emocjonujący dla publiczności zgromadzonej w studio i przed telewizorami. Pary zaprezentowały w niedzielę, 3 maja, tańce w niezwykle różnorodnym stylu.