• Informacje na temat:

  ochrona dóbr

Artykuły na temat: ochrona dóbr
 • "Klan": Dorota Kamińska walczy o ochronę środowiska!

  Dorota Kamińska, czyli Wiga z „Klanu”, od lat jest za pan brat z... ekologią. Aktorka segreguje śmieci, oszczędza wodę i prąd, apeluje, by wprowadzić do szkół nowy przedmiot – ochronę środowiska.

 • Brian Harvey z East 17 bulwersuje: Chronicie pedofilów

  Ostatnie tygodnie nie są zbyt dobre dla Briana Harveya z grupy East 17. Wokalista najpierw zniszczył swoje pamiątkowe złote płyty, a kilka dni później w komentarzach na Youtube zwyzywał młodą wokalistkę i radio BBC One.

 • Conchita Wurst: Jej rodzice dostali ochronę!

  Conchita Wurst (25 l.) po wygraniu Eurowizji jest oblegana przez fanów. Ale nie tylko ona! Tłumy gapiów wyczekują pod domem jej rodziców!

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • "Na dobre i na złe": Andrzej w internecie

  Nagranie, które wścibska dziennikarka wrzuci do internetu, wprowadzi dyrektora w kiepski nastrój.

 • Jan Komasa i Tomasz Kot z medalami Gloria Artis

  Śpiewaczka operetkowa Grażyna Brodzińska, wokalistka Agnieszka Chylińska, językoznawca Jan Miodek, reżyser Jan Komasa i aktor Tomasz Kot są wśród artystów i uczonych uhonorowanych przez minister kultury Małgorzatę Omilanowską medalami "Zasłużony Kulturze - Gloria Artis".

 • "Na dobre i na złe": Dowód skruchy

  Robert obieca Sylwii, że zezna prawdę w sprawie oskarżenia Trettera o łapówkarstwo.

 • W środę posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Na środę wyznaczono w krakowskim sądzie okręgowym posiedzenie, na którym ma zostać zbadana dopuszczalność ekstradycji do USA Romana Polańskiego. Na posiedzenie wezwany został sam reżyser, którego sąd zamierza przesłuchać.

 • "Na dobre i na złe": Jurny dziadek

  Nestor rodu Wilczewskich okaże się wrażliwy na wdzięki pięknych kobiet. W oko wpadnie mu Hania, która poradzi sobie jednak z jego zalotami.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

Wideo na temat: ochrona dóbr
 • "Pierwsza miłość": "To nie jest dobry moment na rozmowę"

  odc. 2225 Ewa stara się na różne sposoby uwodzić Michała. Robi także wszystko, by jej były partner nie spotkał się z Marysią - proponuje nawet przygotowanie wspólnej kolacji. W końcu wszystkie te zabiegi doprowadzają do kłótni Domańskiego i Radosz. Tymczasem Andrzeja dopadają bardzo poważne kłopoty finansowe. Winą za taki stan rzeczy obarcza Karola i Igora. W związku z tym żąda od nich wyjaśnień. Przestraszony Weksler prosi Grzegorza o ochronę. odc. 2226 W czasie rozmowy w Barbarianie Karol...

 • Giertych: Gwiazdy to wymagający klienci

  Związki z tą branżą zachowuje wyłącznie jako pełnomocnik gwiazd, jego kancelaria specjalizuje się bowiem w ochronie dóbr osobistych. Prawnik uważa, że gwiazdy są wymagającymi klientami, współpraca z nimi jest jednak ciekawa ze względu na ich niezwykłe osobowości.

 • Mikołaj Krawczyk: Aga jest pomysłodawcą całej kampanii

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk aktywnie angażują się w pomoc zwierzętom. Niedawno wystąpili w drastycznej kampanii "One czują tak jak my". Zrobili to, by zwrócić uwagę na eksperymenty na zwierzętach. W studiu "Dzień Dobry TVN" aktorzy oraz Dorota Wiland z Fundacji na Rzecz Ochrony Zwierząt Ius Animalia rozmawiali o rządowym projekcie ustawy o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów doświadczalnych. (Dzień Dobry TVN/x-news)