• Informacje na temat:

  ochrona dzieci

Artykuły na temat: ochrona dzieci
 • "Klan": Dorota Kamińska walczy o ochronę środowiska!

  .... - Odpowiedni nauczyciel, człowiek z pasją i wiedzą, potrafiłby nawet małym dzieciom wpoić odpowiednie nawyki i nauczyć zasad postępowania w środowisku naturalnym. Ekologia już dawno przecież przestała być...

 • "Pod ochroną" : Kiedy mężczyzna leje kobietę

  "Pod ochroną" to sztandarowy przykład na to, jak powinna wyglądać kooperacja reżysera z operatorem. Efekt pracy duetu Diego Lerman i Wojciech Staroń jest imponujący: to film, w którym operator znajduje słowa dla opowieści reżysera.

 • Dorota Szelągowska niedługo zostanie po raz drugi mamą! Kim jest ojciec dziecka?

  Dorota Szelągowska (37 l.) zrobiła wiele, by nikt nie dowiedział się, kim jest ojciec dziecka. Dlaczego tak bardzo zależy jej na ukrywaniu ojca jej drugiego dziecka?

 • "Gra o tron": Czwarty sezon na DVD i Blu-ray

  Czwarty sezon serialu "Gra o tron" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Księżna Kate: Jej dzieci będzie pilnował dodatkowy ochroniarz!

  Wraz z przyjściem na świat drugiego dziecka Kate (33 l.) i Williama (32 l.) zostanie zatrudniona kolejna osoba dbająca o bezpieczeństwo potomstwa książęcej pary.

 • W środę posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Na środę wyznaczono w krakowskim sądzie okręgowym posiedzenie, na którym ma zostać zbadana dopuszczalność ekstradycji do USA Romana Polańskiego. Na posiedzenie wezwany został sam reżyser, którego sąd zamierza przesłuchać.

 • Krzysztof Rutkowski oświadczył się matce swojego dziecka!

  Krzysztof Rutkowski (54 l.) ochrzcił ostatnio w asyście 130 gości swojego syna Krzysztofa Juniora. Teraz czeka go kolejne wydarzenie!

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Dzieci rewolucji

  Nie dość było nieszczęścia w postaci matury, to Solejukowa oznajmia mężowi, że zamierza studiować. I to zaocznie, czyli na polski tłumacząc - za plecami...

 • Filmy dla dorosłych nie dla dzieci

  Paweł Jaros, Rzecznik Praw Dziecka, zwrócił się do ministra kultury Waldemara Dąbrowskiego o określenie zasad dystrybucji i rozpowszechniania filmów kinowych. Rzecznik chce, by respektować ochronę nieletnich przed treściami przeznaczonymi dla dorosłych. Według Jarosa, wiele filmów przeznaczonych dla widzów dorosłych jest nadawanych o zbyt wczesnej porze.

Wideo na temat: ochrona dzieci
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1502.

  Ewa mówi Marcie i Arturowi, że całe wakacje spędzi z ojcem w Londynie. Walawska martwi się, że córka straciła do niej zaufanie i Piotr może to wykorzystać w walce o wyłączną opiekę nad dzieckiem. Łukasz ukrywa w rodzinnym domu Stellę. Dziennikarz nagrywa opowieść dziewczyny o tym, jak Berg handluje młodymi kobietami. Namawia prostytutkę na powtórzenie wszystkiego na policji, ale ona nie wierzy, że dostanie należytą ochronę. Mimo środków ostrożności bandyci ustalają miejsce pobytu Stelli....

Dyskusje na temat: ochrona dzieci
 • Re: "Świat według Kiepskich": Pomóżmy Panu Bohdanowi!

  Anka miała 35 lat. Wstała po 6. Obudziła 2 swoich dzieci, nakarmiła resztkami jedzenia kupionymi za ostatnią zapomogę z MOPSu, wysłała je do szkoły. Potem poszła do ogródka. Z kuchni zabrała taboret(...) wizytę miała wyznaczoną na 2016. Rano poszła do lasu...Renata 43 lata. Od kilku lat na "kasie" w sieciowym markecie. Ochrona w ramach obowiązków podłożyła jej "świnię". 2 miesiące bez pracy. Mieszkała

 • Ciąża Małgorzaty Mostowiak

  Jak można zmuszać do gry na planie tak małe dzieci? Ciekawe co na to ochrona praw dziecka?