• Informacje na temat:

  ochrona osobista

Artykuły na temat: ochrona osobista
 • Kamil Durczok wygrał z tygodnikiem "Wprost"

  Jest finał głośnej sprawy, którą Kamil Durczok wytoczył tygodnikowi "Wprost" o ochronę dóbr osobistych. Były szef "Faktów" wygrał proces z wydawcą i dziennikarzami magazynu.

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • Roman Giertych: Gwiazdy to wymagający klienci. Mają niezwykłe charaktery i to jest ciekawe

  "Nie szukam relacji z show-biznesem" – zapewnia adwokat. Związki z tą branżą zachowuje wyłącznie jako pełnomocnik gwiazd, jego kancelaria specjalizuje się bowiem w ochronie dóbr osobistych. Roman Giertych (47 l.) uważa, że gwiazdy są wymagającymi klientami, współpraca z nimi jest jednak ciekawa ze względu na ich niezwykłe osobowości.

 • W środę posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Na środę wyznaczono w krakowskim sądzie okręgowym posiedzenie, na którym ma zostać zbadana dopuszczalność ekstradycji do USA Romana Polańskiego. Na posiedzenie wezwany został sam reżyser, którego sąd zamierza przesłuchać.

 • Księżna Diana zginęła przez nieodpowiedzialność ochroniarza? Ken Wharfe przerywa milczenie!

  ​Księżna Diana (†36 l.) była nazywana „królową ludzkich serc”, bowiem kochali ją ludzie z całego świata. Nic więc dziwnego, że informacja o jej śmierci była wielkim wstrząsem. Po latach były osobisty ochroniarz kobiety wskazuje winnych tragicznych wydarzeń z sierpnia 1997 roku.

 • B. Spears: Więcej ochrony

  Paparazzi czyhający przed rodzinnym domem Britney Spears w Luizjanie mają od niedawna utrudnioną pracę. Po opublikowaniu w jednym z amerykańskich czasopism zdjęć przedstawiających sypialnię gwiazdy, ochrona posiadłości została wzmocniona m.in. o dwa groźne psy.

 • Górniak w sądzie w sprawie książki

  Piosenkarka Edyta Górniak chce, by napisano o niej książkę, ale "obiektywną". Nie uważa za taką publikacji Piotra Krysiaka "Edyta Górniak: Bez cenzury" i sądzi się z nim o ochronę dóbr osobistych. Wyrok zapadnie 29 maja.

 • Ochroniarz dla Bonda!

  Daniel Craig poprosił o osobistą ochronę w ramach przygotowań do broadwayowskiego debiutu "A Steady Rain". Zainteresowanie sztuką jest tak wielkie, że gwiazdor boi się zaczepek fanów.

 • Rosati pozywa Żuławskiego

  - Weronika wniosła pozew do sądu o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawcy oraz autorowi książki "Nocnik" - informuje Jerzy Gudejko , menedżer aktorki. Chodzi o nową powieść Andrzeja Żuławskiego , w której główna bohaterka jest łudząco podobna do Rosati (26 l.).

 • Polański przeniesiony w inne miejsce

  Roman Polański został ze względów bezpieczeństwa i ochrony osobistej przeniesiony z aresztu w Winterthour w "inne miejsce" przed przewidywanym na piątek zwolnieniem go za kaucją - oznajmiło w czwartek szwajcarskie ministerstwo sprawiedliwości.

Wideo na temat: ochrona osobista
 • Giertych: Gwiazdy to wymagający klienci

  Związki z tą branżą zachowuje wyłącznie jako pełnomocnik gwiazd, jego kancelaria specjalizuje się bowiem w ochronie dóbr osobistych. Prawnik uważa, że gwiazdy są wymagającymi klientami, współpraca z nimi jest jednak ciekawa ze względu na ich niezwykłe osobowości.