• Informacje na temat:

  ochrona paris

Artykuły na temat: ochrona paris
 • Kamera w pokoju hotelowym Paris

  Znana bywalczyni salonów, Paris Hilton, poczuła , że pogwałcono jej prywatność, gdy jej ochrona znalazła kamerę w wynajętym przez nią pokoju w hotelu w Dubaju.

 • Kim Kardashian zaatakowana w Paryżu

  Kim Kardashian została zaatakowana w Paryżu przez ukraińskiego showmana Vitalija Sediuka. Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 września, podczas Paris Fashion Week.

 • Paris Hilton i święto piwa

  W sobotę, 16 września, w Monachium rozpoczyna się wielkie święto piwa, czyli Oktoberfest. Wśród setek tysięcy uczestników w tym roku będzie także Paris Hilton. Początkująca wokalistka została zaproszona do Niemiec przez swojego biznesowego partnera Guenthera Aloysa.

 • Ogromne pieniądze dla dzieci Króla Popu

  Potomkowie zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona mogą wydawać ponad osiem milionów dolarów rocznie.

 • Beyonce nagrywa pod ochroną

  Wyprodukowaniem nowej płyty Beyonce zajmą się Kanye West i Hit-Boy. Wokalistka przygotowuje nowy materiał w specjalnie strzeżonym studiu nagraniowym w Nowym Jorku. Wynajęta ochrona dba o to, by do sieci nie przedostały się żadne fragmenty nagrań.

 • Madonna w Izraelu

  We wtorek, 14 września, Madonna zakończyła trzymiesięczną trasę "Re-Invention" koncertem w Lizbonie, stolicy Portugalii. A już w środę, 15 września, poleciała do Izraela, by razem z mężem Guy'em Ritchiem spędzić żydowski Nowy Rok. Wizyta w Izraelu związana jest z wiarą Madonny w kabałę, odmianę judaistycznej tradycji i mistyki, niezwykle popularną wśród sław show biznesu.

Wideo na temat: ochrona paris
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...