• Informacje na temat:

  ochrona prezydenta

Artykuły na temat: ochrona prezydenta
 • Andrzej Duda jako prezydent zarobi 20 tysięcy zł miesięcznie, a Pierwsza Dama?

  ...można się tam z parteru windą, ochrona zapewnia głowie państwa i jego rodzinie prywatność i spokój. Miejscem zamieszkania Andrzeja Dudy jako prezydenta-elekta był hotel Belweder. Córka Kinga Duda(...) Prezydenta dysponuje też budżetem na zakup garniturów dla głowy państwa oraz strojów dla jego małżonki. Gdzie zamieszka rodzina prezydenta? Andrzej Duda zdecydował, że będzie mieszkał w Pałacu...

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Bronisław Komorowski (64 l.) na emeryturze (prawie 10 tys. zł miesięcznie, najlepsza opieka lekarska i ochrona BOR) w końcu ma czas dla rodziny i swoich pupili - Draki i Grandy. Fotoreporterzy spotkali byłego prezydenta na spacerze nieopodal jego mieszkania przy ul. Bacciarellego. Trzeba przyznać - rzadki widok!

 • Billie Joe Amstrong na prezydenta

  Billie Joe Amstrong, frontman amerykańskiej grupy Green Day, ma w życiu jeszcze wiele do zrobienia. Jego najnowszą ambicją jest zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

 • Edyta Górniak boi się o swoje bezpieczeństwo po śmierci Pawła Adamowicza

  Edyta Górniak (46 l.) po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (†53 l.) wydała oświadczenie.

 • Polska bezpieczniejsza dla Elvisa i Beatlesów

  Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski podpisał niedawno nowelizację do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W praktyce oznacza to, że wzmocniona została możliwość ścigania piractwa na drodze postępowania karnego, a ponadto przyznana została 50-letnia ochrona dla fonogramów i artystycznych wykonań.

 • Córka Komorowskiego kupiła mieszkanie w Warszawie za gotówkę! "Dziwne zbiegi okoliczności"

  Elżbieta Komorowska (27 l.), najmłodsza córka byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, kupiła w lutym 2016 roku mieszkanie w kamienicy na starym Mokotowie. Jak mówi Piotr Guział, warszawski radny, nabyciu lokum towarzyszyły "dziwne zbiegi okoliczności".

 • Członkinie Pussy Riot ogłosiły w areszcie głodówkę

  Trzy członkinie rosyjskiej grupy punkrockowej Pussy Riot, aresztowane w marcu za wykonanie w moskiewskim soborze Chrystusa Zbawiciela utworu, w którym proszą Bogurodzicę o przepędzenie prezydenta Władimira Putina, ogłosiły w środę (4 lipca) głodówkę.

 • Górniak w sądzie w sprawie książki

  ...zaprzeczenia artystki i Kancelarii Prezydenta), zrobił to w taki sposób, że pozostawił niejasności i domniemania.

 • Według nie potwierdzonych jeszcze informacji słynna francuska gwiazda kina Brigitte Bardot powróci na plan filmowy. Reżyser Frank Turkisch utrzymuje, że udało mu się przekonać aktorkę do zagrania w filmie zatytułowanym "Once Upon A Time In Europe". Jeszcze bardziej sensacyjnie brzmi informacja, że partnerować jej mają Michaił Gorbaczow i prezydent Czech, Vaclav Havel.

Zdjęcia na temat: ochrona prezydenta
Wideo na temat: ochrona prezydenta
 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Niebo w gębie

  Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Hortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej, Hortense szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca...

Dyskusje na temat: ochrona prezydenta
 • Re: "M jak miłość": Spóźnione wesele Ewy i Marka

  Brednie dla półmózgów ten serial . Emigrańci to narzędzie... Nasleży pamiętać że od 1 stycznia 2016 roku kończy sie ochrona Polskiej Ziwemi przed sprzedażą!! Jak wiadomo wtedy każdy dysponujący(...) eMisjaTv Grzegorz Braun, reżyser i publicysta, a ostatnio także kandydat na prezydenta RP podczas spotkania z mieszkańcami Łodzi przedstawia wizję Europy, w której "wszyscy chcą się dogadać po naszym