• Informacje na temat:

  ochrona prezydenta

Artykuły na temat: ochrona prezydenta
 • Andrzej Duda jako prezydent zarobi 20 tysięcy zł miesięcznie, a Pierwsza Dama?

  ...można się tam z parteru windą, ochrona zapewnia głowie państwa i jego rodzinie prywatność i spokój. Miejscem zamieszkania Andrzeja Dudy jako prezydenta-elekta był hotel Belweder. Córka Kinga Duda(...) Prezydenta dysponuje też budżetem na zakup garniturów dla głowy państwa oraz strojów dla jego małżonki. Gdzie zamieszka rodzina prezydenta? Andrzej Duda zdecydował, że będzie mieszkał w Pałacu...

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Bronisław Komorowski (64 l.) na emeryturze (prawie 10 tys. zł miesięcznie, najlepsza opieka lekarska i ochrona BOR) w końcu ma czas dla rodziny i swoich pupili - Draki i Grandy. Fotoreporterzy spotkali byłego prezydenta na spacerze nieopodal jego mieszkania przy ul. Bacciarellego. Trzeba przyznać - rzadki widok!

 • Billie Joe Amstrong na prezydenta

  Billie Joe Amstrong, frontman amerykańskiej grupy Green Day, ma w życiu jeszcze wiele do zrobienia. Jego najnowszą ambicją jest zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

 • Córka Komorowskiego kupiła mieszkanie w Warszawie za gotówkę! "Dziwne zbiegi okoliczności"

  Elżbieta Komorowska (27 l.), najmłodsza córka byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, kupiła w lutym 2016 roku mieszkanie w kamienicy na starym Mokotowie. Jak mówi Piotr Guział, warszawski radny, nabyciu lokum towarzyszyły "dziwne zbiegi okoliczności".

 • Polska bezpieczniejsza dla Elvisa i Beatlesów

  Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski podpisał niedawno nowelizację do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W praktyce oznacza to, że wzmocniona została możliwość ścigania piractwa na drodze postępowania karnego, a ponadto przyznana została 50-letnia ochrona dla fonogramów i artystycznych wykonań.

 • Górniak w sądzie w sprawie książki

  ...zaprzeczenia artystki i Kancelarii Prezydenta), zrobił to w taki sposób, że pozostawił niejasności i domniemania.

 • Członkinie Pussy Riot ogłosiły w areszcie głodówkę

  Trzy członkinie rosyjskiej grupy punkrockowej Pussy Riot, aresztowane w marcu za wykonanie w moskiewskim soborze Chrystusa Zbawiciela utworu, w którym proszą Bogurodzicę o przepędzenie prezydenta Władimira Putina, ogłosiły w środę (4 lipca) głodówkę.

 • Cowboys and Indians

  Michael i Lincoln zostają schwytani w pułapkę w hotelu w Miami. Podejrzani są o dokonanie zamachu na syna prezydenta Indii. Policja i agenci federalni...

 • Według nie potwierdzonych jeszcze informacji słynna francuska gwiazda kina Brigitte Bardot powróci na plan filmowy. Reżyser Frank Turkisch utrzymuje, że udało mu się przekonać aktorkę do zagrania w filmie zatytułowanym "Once Upon A Time In Europe". Jeszcze bardziej sensacyjnie brzmi informacja, że partnerować jej mają Michaił Gorbaczow i prezydent Czech, Vaclav Havel.

Zdjęcia na temat: ochrona prezydenta