• Informacje na temat:

  ochroniarz britney spears

Artykuły na temat: ochroniarz britney spears
 • Wpadka Britney Spears! Zjadła lunch i…

  Britney Spears (32 l.) ostatnio robi się zapominalska. Co stało się tym razem?

 • Britney Spears: Ochroniarz nominowany

  Perry Taylor, 28-letni ochroniarz Britney Spears, który ma pod swoją opieką także jej synka Seana Prestona, został nominowany do nagrody TopVet. Odznaczenie przyznają weterani amerykańskiej armii i członkowie ich rodzin dla osób, które kiedyś służyły w wojsku, a teraz wykazują "wybitny wkład w biznesie, nauce, edukacji, rozrywce, sztuce lub życie innych osób".

 • Brutalny ochroniarz Spears

  Według naocznych świadków, ochroniarz Britney, Julio "JC" Camera, poturbował fotografa przed wejściem do hotelu Wynn w Las Vegas, zaraz po sprzeczce dotyczącej zbyt małej odległości fotografa od jednego z dzieci Spears.

 • Ochroniarz Britney Spears ujawnia sekrety

  Były ochroniarz Britney Spears opublikuje książkę, w której opowie o pikantnych szczegółach z życia amerykańskiej gwiazdy pop.

 • Britney ćpała przy ochroniarzu

  Tony Baretto, ochroniarz Spears (25 l.) zwolniony w maju tego roku, nie ominął okazji, by opowiedzieć prasie o swojej byłej pracodawczyni.

 • Ochroniarz o Britney Spears: "Nie myła się"

  Szokujące zeznania ochroniarza Britney Spears! Gwiazda pop ponoć w ogóle nie dbała o higienę osobistą.

 • Britney Spears wściekła na byłego

  Britney Spears rozpoczęła otwartą walkę z byłym mężem, Jasonem Alexandrem i portalem Star Magazine. Piosenkarkę rozzłościły - jak sama mówi - "fałszywe doniesienia", jakoby jej obecny partner, Jason Trawick bił ją.

 • Britney Spears zapłaciła za milczenie?

  Były ochroniarz Britney Spears, Fernando Flores, zawarł ugodę z wokalistką i zgodził się wycofać wszystkie stawiane jej wcześniej zarzuty i pozwy.

 • Dramat w domu Britney Spears (WIDEO!)

  Britney Spears (26 l.) została zatrzymana przez policję po tym, jak odmówiła oddania swoich synów byłemu mężowi - Kevinowi Federline'owi (29 l.). Podczas zajścia w czwartkową noc, zrozpaczona matka była pod wpływem nieznanej substancji. Została odwieziona karetką do szpitala, gdzie poddano ją kolejny raz testom na obecność narkotyków.

 • Britney Spears bije dzieci?

  Amerykańska piosenkarka Britney Spears zostanie przesłuchana przez pracowników opieki społecznej. Do mediów trafiły bowiem informacje, że gwiazda źle traktuje dwójkę swoich synów.

Wideo na temat: ochroniarz britney spears
 • Britney z obstawą

  Britney Spears przybywa do Millenium Dance Studio w towarzystwie dwóch ochroniarzy, mamy i psa. Hollywood, 14 lutego.

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...