• Informacje na temat:

  ochroniarz prezydenta

Artykuły na temat: ochroniarz prezydenta
 • Edyta Górniak boi się o swoje bezpieczeństwo po śmierci Pawła Adamowicza

  Edyta Górniak (46 l.) po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (†53 l.) wydała oświadczenie.

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

 • ...20-letnia modelka Gabriella Engels na długo zapamięta spotkanie z żoną prezydenta Zimbabwe...

 • Musiał zastąpić prezydenta

  Morgan Freeman opowiada o pracy przy filmie "Olimp w ogniu", w którym wcielił się w polityka, który musi zastąpić na pewien czas prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Hannah Montana

  Gdy Miley - Hannah śpiewa dla prezydenta USA i jego małej córeczki, ten, zafascynowanyumiejętnościami Roxy - ochroniarki Miley, proponuje jej pracę. Miley...

 • Zagrożone życie prezydenta USA w filmie "Olimp w ogniu"

  Do kin w USA wchodzi właśnie thriller "Olimp w ogniu". W głównej roli występuje Gerard Butler. Gwiazdor wcielił się w specjalnego agenta, który jako jedyny może uratować życie prezydenta Stanów Zjednoczonych... W Polsce film pojawi się w kwietniu.

 • 24 godziny

  ...przekazuje to swojej rywalce. Tymczasem Martha zwierza się swojemu ochroniarzowi, agentowi Pierce'owi, że ktoś z administracji stara się ją uciszyć. Pierce próbuje powiedzieć o tych podejrzeniach prezydentowi, ale Logan go zbywa. Cummings informuje prezydenta o spotkaniu Jacka z Novickiem. Wtedy też przyznaje, że przekazał terrorystom informacje o gazie bojowym, ale zadbał, by ten nigdy nie dotarł...

 • Bohater "Długu" ułaskawiony

  Prezydent Aleksander Kwaśniewski ułaskawił Sławomira Sikorę - poinformował w poniedziałek, 5 grudnia, dziennikarzy sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Dariusz Szymczycha. Sikora został skazany w 1997 roku na 25 lat więzienia za zabójstwo dwóch gangsterów. Stał się pierwowzorem bohatera słynnego filmu "Dług" .

 • Netflix: Zapowiedzi na sierpień

  ...losów Boba Swagerra, snajpera, który po latach przerwy wraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta USA. Główne role w produkcji grają Ryan Phillippe, Cynthia Addai-Robinson, Omar Epps, Shantel(...), dwudziestoletni syn oraz ochroniarz z problemami. Według oficjalnego opisu serii, wszyscy, jak przystało na serial o takiej tematyce, są "permanentnie na haju". Główną rolę zagra Kathy Bates ("Misery", "Smażone...

 • Prezydent ośmieszony w serialu

  Wizerunku ukraińskiego prezydenta Wiktora Janukowycza dopatrzyły się media jego kraju w najnowszym odcinku amerykańskiej kreskówki "Simpsonowie".