• Informacje na temat:

  ochroniarz whitney houston

Artykuły na temat: ochroniarz whitney houston
 • Michał Szpak boi się o swoje życie? Wynajął ochroniarza!

  ...profesjonalną ochronę. Teraz po kraju porusza się niczym Whitney Houston w "Bodyguardzie"!  Przypakowany osiłek towarzyszył mu ostatnio podczas spacerów po plaży w Sopocie.  Myślicie, że poznał go...

 • Paulla i DJ Adamus "Nigdy o tobie nie zapomnę": Psychofan grozi śmiercią

  Wideoklip do singla Paulli i DJ Adamusa "Nigdy o tobie nie zapomnę" jest unowocześnioną wersją historii opowiedzianej w filmie "The Bodyguard" z Whitney Houston w roli głównej. Pojawia się w nim psychofan, który usiłuje zabić wokalistkę.

 • Córka Whitney ma myśli samobójcze

  Bobbi Kristina, córka zmarłej 11 lutego Whitney Houston, jest w kiepskiej formie. Osoby z jej otoczenia boją się, że dziewczyna może próbować popełnić samobójstwo.

 • Paulla i DJ Adamus: Po prostu się kochamy

  Paulla, którą paparazzi kilka miesięcy temu przyłapali na romantycznym spacerze z DJ-em Adamusem, odpiera zarzuty, jakoby ich znajomość miała cel marketingowy. Nie chce jednak opowiadać o szczegółach relacji, bo wyznaje zasadę, że sprawy osobiste zostawia tylko dla siebie.

 • Zmieszała alkohol z psychotropami?

  ...48-letnia Whitney Houston zmarła prawdopodobnie na skutek zmieszania silnych leków psychotropowych z alkoholem - głosi jedna z hipotez.

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Costner ponownie zostanie ojcem

  ...świata, za najseksowniejszego mężczyznę na świecie uznały go również czytelniczki niemieckiego magazynu "Amica". Aktor najwiekszą popularność zdobył grając ochroniarza Whitney Houston. Bohater...

 • Whitney Houston: Wstępne wyniki sekcji zwłok

  Wokalistka miała wodę w płucach w momencie śmierci. To wstępne wyniki sekcji zwłok Whitney Houston. Za wcześnie jednak, by przesądzać, czy artystka zmarła w wyniku utonięcia.

 • Pierwsze ustalenia ws. śmierci Whitney Houston

  Chociaż władze nie podają na razie przyczyn śmierci Whitney Houston, media w USA donoszą o dalszych szczegółach wskazujących na niejasne okoliczności jej zgonu. 48-letnia piosenkarka zmarła w sobotę w Beverly Hills.

 • Czuła zbliżający się koniec?

  Whitney Houston wiedziała, że umrze - twierdzi współpracownik nieżyjącej wokalistki.

Wideo na temat: ochroniarz whitney houston
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...