• Informacje na temat:

  ochroniarza brit

Artykuły na temat: ochroniarza brit
 • Britney ćpała przy ochroniarzu

  ..."sędziowie rozpatrujący sprawę opieki nad dziećmi Britney znali wszystkie szczegóły związane z nią". Ochroniarz miał widzieć gwiazdę podczas zażywania narkotyków dwa razy. Pierwszy raz, w restauracyjnej(...) poproszony o zasłonięcie Brit płachtą materiału, by mogła naćpać się bez świadków: "Męczące było trzymanie zasłony tak długo, więc zajrzałem za nią, by zapytać, czy mogę już ją zabrać. Wtedy zobaczyłem...

 • Ostateczny cios dla Britney

  Walka o prawa do opieki nad dziećmi między 25-letnią Britney Spears i jej byłym mężem Kevinem Federline'em (29 l.) jest w toku. Pojawiają się doniesienia, że Kevin ma w zanadrzu decydujący argument, który pozbawi Brit władzy rodzicielskiej.

 • Britney straciła dzieci!

  Stało się - sąd odebrał Britney Spears (26 l.) prawo do opieki nad Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. W środę 3 października opiekę nad chłopcami ma przejąć były mąż piosenkarki, 29-letni Kevin Federline.

 • Popchnął kobietę, chciał narkotyki

  Brytyjskie tabloidy żyją skandalicznym zachowaniem Liama Gallaghera, byłego wokalisty Oasis, podczas ceremonii rozdania Brit Awards.

 • Białym wstęp wzbroniony?

  Czy raper Jay-Z jest rasistą? Ochroniarze nie wpuszczali na zorganizowaną przez hiphopowca imprezę białych osób!

 • "Britney wspaniałą mamą"

  Tuż po opuszczeniu więzienia, w którym odbywała karę za prowadzenie samochodu bez ważnego prawa jazdy, Paris Hilton udzieliła wywiadu Larry'emu Kingowi. Dziedziczka hotelarskiego rodu wzięła w obronę mocno ostatnio krytykowaną Britney Spears.

 • Dni, których nie poznają...

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy na zawsze odeszło kolejnych kilkudziesięciu muzyków, kompozytorów, wykonawców i ludzi związanych ze światem muzyki. Największą stratą dla polskiej muzyki jest bez wątpienia niedawna śmierć Marka Grechuty, który zmarł 9 października w wieku 61 lat. Natomiast świat najbardziej opłakiwał odejście Syda Barretta, współzałożyciela i wokalisty Pink Floyd.

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

Wideo na temat: ochroniarza brit
 • Druga Ziemia

  Pewnej nocy we wszechświecie zostaje odkryta planeta, która przypomina Ziemię i na której być może istnieje życie. W tym samym czasie ambitny młody student i utalentowany kompozytor ulega tragicznemu wypadkowi.

 • Spring Breakers

  Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.

 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...